[2] Kim jest OMENiks?

Pierwsi śmiałkowie, którzy postanowili stawić czoło OMENiksowi, przystąpili już do prac przygotowawczych. Poszukiwali odpowiedzi na pytania kim jest OMENiks, skąd mogła się wziąć jego nazwa…?

Dla tych, którym nie było dane spotkać się z nami i porozmawiać na temat czekającej nas misji przedstawiamy kolejny materiał filmowy.

YouTube Preview Image

OMENiks to antybohater. Porusza się po naszym środowisku i kolekcjonuje wszelkie znaki i symbole. Zabierając je niszczy nasz świat! Aby powstrzymać OMENiksa, musimy zagrać jako jedna wielka drużyna. Każdy z nas, wykonując kolejne misje, zdobywa czyli punkty mocy. Liczy się każdy punkt! Ważne aby zebrać więcej energii niż OMENiks. Tylko wówczas uda nam się ochronić świat od utraty znaczenia!

2 thoughts on “[2] Kim jest OMENiks?

 1. Niestety mój komentarz nie jest w stanie przekazać ilości ochów i achów, które wydałam czytając wpisy dotyczące Waszego projektu! Nie dość, że temat jest świetny to jeszcze forma niezwykle ciekawa i atrakcyjna dla uczniów. Tak się tym wszystkim zachwyciłam, że sama chciałabym pomóc w pokonaniu OMENiksa i zdobywać punkty za wykonywanie kolejnych zadań!

  Z niecierpliwością czekam na kolejne misje i efekty prac dzieciaków!

  Przesyłam gorące pozdrowienia!
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0
  szkola2zero ostatnio opublikowałam post o…Tygodnie odkrywania w szkołach z klasąMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge