Kilka słów o moim projekcie ;)

Nazywam się Patrycja Zachariasz. Jestem jedną z Kozubowskich Nutek. Wpisy na moim blogu dotyczą przede wszystkim mojej miejscowości.Opisuje miejsca, które można tutaj zobaczyć. Staram się również przedstawiać zwyczaje panujące w mojej okolicy, te dawne,których już nie ma, jak i te, które są kultywowane do dzisiaj.

Każdy wpis powstaje po długiej rozmowie z dziadkiem, który jest moją skarbnicą wiedzy i naocznym świadkiem odległych, ale jakże pięknych czasów. Jednak, aby pogłębić swoje informacje – korzystam z internetu.

Bardzo lubię prowadzić mój blog, staram się angażować w każdy wpis jak najlepiej umiem. Świadczyć o tym może tytuł Królowej EtnoLogu w ubiegłe wakacje.

Szczególną radością i energią do dalszej pracy napełniają mnie moi koledzy i koleżanki z EtnoBloga jak i pani moderator Dorota Marszałek, którzy czekają na każdy kolejny mój wpis.

 

4 thoughts on “Kilka słów o moim projekcie ;)

 1. Tak, to prawda, bardzo lubię twojego bloga i twoje zaangażowanie :) A świadczy o nim chociażby wykonanie wszystkich zadań z modułu III w niecały tydzień!

  Dzięki tobie i twojemu dziadkowi inni czytelnicy mogą się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy i liczę na to, że jeszcze nie raz tak będzie!

  Serdecznie Cię pozdrawiam i trzymam cały czas kciuki,
  Dorota Marszałek
  dorotamarszalek ostatnio opublikował..Odwiedź blog programuMy Profile

 2. Witaj!
  Gratuluje Ci tego sprytu i zaradności jakimi się cechujesz. Jestem pewna, że nadal będziesz sobie świetnie radzić! :) Podziwiam twoje zamiłowanie i chęć do poznawania swoich okolicy. :D

  Pozdrowienia
  Magda z grupy Muwersi

 3. Uważam wywiady z Babcią czy Dziadkiem za znakomity pomysł! Szczególnie teraz, kiedy wszyscy patrzą tylko do przodu, częstokroć zapominając o zerknięciu w tył… A tam przecież kryje się mnóstwo ciekawych spraw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge