Mamy go!

certyf2.0

Po raz drugi zdobyliśmy Certyfikat 2.0. Bardzo, bardzo dziękuję uczniom i opiekującym się nimi nauczycielom za wkład pracy i każdą poświęconą programowi godzinę. Na pewno nie był to czas stracony…Z dumą oglądam wizytówkę naszej szkoły z opisami działań sporządzonymi przez nauczycieli i z zamieszczonymi 15 tytułami „dobrej praktyki”. Koleżanki – jesteście świetne!!!!

A tutaj film z warszawskiego Festiwalu 2.0. Świetnie zaprezentowali się tam NASI. Oglądajcie uważnie :)

YouTube Preview Image

O Barbara Benisz

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i zajęć komputerowych. Pracuję w szkole od..........wielu lat. Jestem z pokolenia, które w czasach swojej edukacji nie miało pojęcia, że istnieje coś takiego jak komputer. Może dlatego próbuję to teraz nadrobić ;) Moim zamierzeniem jest, aby uczniowie jak najczęściej wykorzystywali komputer i inne urządzenia do zdobywania wiedzy i rozwijania swoich zainteresowań. Staram się ich do tego zachęcać, mając nadzieję, że kiedyś tak się stanie.
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z Klasą 2.0 - edycja 2014/15. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge