dawid

Koniec projektu

Przez cały rok pisaliśmy na blogach w programie szkoła z klasą 2.0. Dowiedzieliśmy się jak obsługiwać różne programy jak: Movie Maker, Publisher, Power Point, Exel. Wiele się nauczyliśmy i wiemy jak się nimi posługiwać i używać ich w codziennym życiu, wiemy jak bezpiecznie korzystać z internetu. Teraz jak już będziemy w szóstej klasie to będziemy już bardzo dużo wiedzieć i będziemy mieć dużo łatwiej. Wesołych i zdrowych wakacji mam nadzieje że nikomu nic się nie stanie i wrócimy do pisania blogów i na pewno użyje tych programów na wakacjach.

                                                                                                                            Dawid.

20 czerwca 2012 autor: dawid32 | Komentowanie nie jest możliwe

Wycieczka do Nowego Sącza

Wczoraj dnia 30.05 2012.r. pojechaliśmy do Nowego Sącza .Zwiedzaliśmy miasteczko Galicyjskie.Było fajnie znajdowały się tam stare chaty a w tych chatach znajdowała się kuchnia w której było miejsce dla krowy .Potem poszliśmy  do kościoła .Kościół ten się zwie cerkiew,były w nim ikony czyli malowidła.Cerkiew był okradziony z lewego ołtarza .Przed kościołem poszliśmy do szkoły gdzie były dwie klasy .Uczniowie mieli jeden podręcznik,tabliczkę.Pisali gęsim piórem w podręczniku a na tabliczce pisali rysikiem.W szkole znajdowała się jadalnia a obok jadalni pokój dyrektora.Na koniec wycieczki poszliśmy do dworu gdzie znajdowała się duża sala ,wielka biblioteka i było miejsce gdzie znajdował się fotel Jarosława Kaczyńskiego.

3 czerwca 2012 autor: dawid32 | Komentowanie nie jest możliwe

Festiwal Nauki

1 czerwca będzie w naszej szkole będzie festiwal nauki są połączone dwa dni dzień dziecka i dzień mamy. Na festiwalu będzie pokazanie wszystkich naszych projektów będzie kiełbaska i rozgrywki sportowe w naszej szkole. Będzie pokaz Eko toreb zaprojektowane przez dziewczyny z klasy piątej. Będzie fajnie wszyscy są zadowoleni będziemy rozdawać nasze gorące ulotki.

Dawid

28 maja 2012 autor: dawid32 | Komentowanie nie jest możliwe

Projekt

W czwartek do szkoły przyniosłem dwa kawałki tektury koloru zielonego i czerwonego i wymyśliliśmy z panią że zrobimy z tego transparenty na nasz happening po wsi  i zrobiliśmy razem z panią dwa transparenty Eko market i Plastiko market wszyscy się ucieszyli o tej wiadomości a happening już nie długo .

28 maja 2012 autor: dawid32 | Komentowanie nie jest możliwe

Projekt

Od kilku tygodni robimy projekt o bezpiecznym internecie na razie dobrze nam idzie. Na początku projektu  nasza pani kazała nam zrobić ulotki  i powiedziała nam że zrobimy hepening po naszej wsi polna  w którym będziemy nakłaniać ludzi do ekologicznych  zakupów. Chłopaki ubiorom się na czarno czyli że chłopaki będą mieć naszyjniki z plastikowych butelek a dziewczyny będą ubrane na jasne kolory np: zielony, żółty, pomarańczowy, czerwony a na głowach znaczki takie jak nie testowane na zwierzętach, do ponownego użytku.

28 maja 2012 autor: dawid32 | Komentowanie nie jest możliwe

Projekt nr 2

Robimy projekt z naszą panią pedagog o bezpiecznym internecie pani rozdawała rolę do naszego przedstawienia w którym brała udział nasza klasa. Ja z moją koleżanką robiliśmy po połowie ulotki zanim ją wam pokaże chce wam o tym programie opowiedzieć. Od dwóch tygodni mamy próby i już w ten poniedziałek będzie nasz występ który nasza pani nagra i wsadzę go na mojego bloga. Wszyscy się bardzo starają żeby ten projekt wyszedł jak najlepiej. To moja część ulotki którą zrobiłem.

 

22 maja 2012 autor: dawid32 | Komentowanie nie jest możliwe

EKO-BAJKA

Oto bajka. Napisałem ją z Eko-Bajko-Pisarzami.

bajka eko

Darek

 

 

 

17 maja 2012 autor: dawid32 | Komentowanie nie jest możliwe

Akademia

Dzisiaj w naszej szkole była akademia z  racji święta 3 maja. Szósta klasa robiła przedstawienie w którym  śpiewali różne pieśni na tą okazję : Witaj majowa jutrzenko. Przedstawienie wyszło im bardzo dobrze. Dzisiaj jedziemy na wycieczkę do Libuszy będziemy zwiedzać jak wydobywa się ropę i urządzenia do jej wydobywania. Państwo Pabisowie oni za własne pieniądze wybudowali skansen codziennie przyjeżdża wiele turystów nie mogę doczekać się do 15:00 :) :).

27 kwietnia 2012 autor: dawid32 | 1 komentarz »

Eko-zakupy w Polnej

Dzisiaj dnia 1.02.2012. Z całą klasą pracowaliśmy nad projektem i wymyśleliśmy temat ” Eko – zakupy w Polnej „wykonanego z okazji DNIA ZIEMI każdego roku. Podzieliliśmy się na trzy grupy . Jedna grupa wymyśla logo ,druga ulotki i plakaty a trzecia scenariusz uroczystości.Ja jestem w pierwszej grupie a mój kolega w trzeciej.

20 kwietnia 2012 autor: dawid32 | Komentowanie nie jest możliwe

Wycieczka do Muszyny

Dwa dni temu pojechaliśmy na wycieczkę do Muszyny razem z moimi kolegami bardzo cieszyliśmy się z tego wyjazdu. Pojechał też z nami kolega z gimnazjum wszyscy się nie mogli doczekać. Byliśmy już na miejscu dwie godziny przed meczem. Muszynianki grały z  Atomem Treflem Sopot. Sopocianki wyszły godzinę wcześniej na rozgrzewkę przywitaliśmy ich gromkimi brawami

 

20 kwietnia 2012 autor: dawid32 | Komentowanie nie jest możliwe
css.php