Włącz się, młodzi i media – zadania.

zadanie 1 ——-> ANALIZA REKLAMY

Oto pierwsze zadanie z projektu „Włącz się, młodzi i media”. Zadanie polegała na opisaniu jakiejkolwiek reklamy i opowiedzeniu co o niej sądzę.

Tak więc reklama, a raczej reklamy, które będę opisywać to dawne reklamy sklepu „Biedronka”. W reklamach występowały warzywa i owoce, które umiały mówić, miały oczy i czasami ręce i nogi. Reklamy te były zabawne. Często występowała tam gra słów.

Mnie reklamy te bardzo się podobały i uważam, że były dużo lepsze niż teraźniejsze np. piosenka „Daj się zaskoczyć jakością Biedronki…. ” :)

 

Macie tutaj wszystkie(chyba XD) reklamy z udziałem gadających produktów…YouTube Preview Image
.
.
.
.
.
.
.
.

Zadanie 2 – MEDIA I JA
Z internetu korzystam codziennie. Jest bardzo pomocny i ułatwia życie, ale przede wszystkim mi służy do rozrywki :D Strony typu: Facebook, Youtube odwiedzane są przeze mnie codziennie. Poza nimi lubię przeglądać – bezuzyteczna.pl, z której mogę dowiedzieć się często ciekawych rzeczy, (lecz nie zawsze prawdziwych ;__;). Zakupy przez internet też nie są mi obce :D polecam strony takie jak:

*allegro.pl
*e-bay.com
*taobao.com —> strona chińska, ale jak ktoś umie szukać to zawsze znajdzie coś fajnego :3
* vinted.pl  —> na tej stornie można sprzedać, wymienić lub oddać swoje ubrania, torebki, buty, akcesoria a nawet kosmetyki, których już nie potrzebujemy.
* stronvey.com

Polecam także Tumblra. Na nim można dodawać zdjęcia, obrazki, gify, teksty itp. o dowolnej tematyce. Można dodać muzykę oraz ustawić szablon, który nam najbardziej się podoba. Oto link do mojego ——> ( http://mei-misaki0another.tumblr.com )

Korzystam z internetu również w celach, by dowiedzieć się co nieco o danym produkcie, lub po prostu by się czegoś dowiedzieć. Do tego celu polecam zwykłą wyszukiwarkę Google.pl, ewentualnie zapytaj.onet.pl, samosia.pl, lub portale typu wizaz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge