Wystawa 12-letniej artystki Lili Wysockiej

Dziś byłam na wystawie obrazów Lili Wysockiej (naszej starszej koleżanki z podstawówki). Wystawa zaczęła się od koncertu muzyki, ale zapomniałam jak się nazywali, bo to trudne wyrazy były. Za to bardzo mi się muzyka jazz, spodobała, a szczególnie nie mogłam się napatrzeć na pana jak grał na perkusji. Potem, był wywiad z Lili i momentami było bardzo śmiesznie. Po wywiadzie Pani Starosta pogratulowała talentu tak młodej osobie i życzyła dużych sukcesów. Nareszcie po tym nadszedł moment najbardziej oczekiwany. Lili nas oprowadziła po swojej galerii. Jej obrazy były niesamowite. Ciężko je opisać, a najlepiej można samemu obejrzeć jeszcze przez miesiąc  w Pałacu Przebendowskich. Potem, z tatą pogratulowaliśmy talentu … i zrobiłam sobie fotkę z naszą Wejherowską malarką Lili.

fot. T. Mrzygłocki

fot. T. Mrzygłocki

fot. T. Mrzygłocki

fot. T. Mrzygłocki

fot. T. Mrzygłocki

fot. T. Mrzygłocki

fot. T. Mrzygłocki

fot. T. Mrzygłocki

fot. T. Mrzygocki

fot. T. Mrzygocki

13012898_1129154360467975_8881953986891523978_n

Pozdrawiam Gosia

One thought on “Wystawa 12-letniej artystki Lili Wysockiej

  1. Bardzo dziękuję za ten wpis i obecność na moim wernisażu :) Miło było mi poznać Ciebie Gosiu i Twojego tatę. Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge