Programowanie

Programowanie to jedne z naszych ulubionych zajęć w szkole. Uwielbiamy kiedy pani przynosi naszych małych pomocników – Ozoboty i mamy za zadanie zaprogramować je tak, żeby wykonały nasze polecenia. Ten moment kiedy czekamy na efekt naszej pracy, możemy włączyć robocika i zobaczyć czy wykona wszystkie polecenia bezbłędnie jest pełen emocji. Cieszymy się bardzo, że nasza przygoda z programowaniem nie zakończyła się na udziale w projekcie ,,Czekając na święta”. Wspólnie postanowiliśmy brać udział w akcji Uczymy dzieci programować organizowanej przez firmę Edu Sense, która będzie trwała do końca roku szkolnego. Naszym zadaniem jest wykonanie raz w tygodniu zadania związanego z programowaniem. Postaramy się, aby krótkie relacje z naszych działań zamieszczać na blogu. Zapraszamy do czytania i oglądania zdjęć:).

Nasze pierwsze zadanie związane było z Dniem Kobiet. Trzeba było wyznaczyć trasę dla Ozobota tak, aby pojechał od łodygi do słupka. Oto my podczas pracy.

20180308_113002 20180308_113401 20180308_113629

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge