Sonia i Madzia w szkole |

Święta

MIKOŁAJ!!

Festiwal 2.0

Projekt

Podsumowanie

cze/12

16

Podsumowanie

Jak już się pewnie domyśliliście, jest już koniec prowadzenia blogów (w tym roku). Chciałam podsumować cały ten rok. Było dużo informacji o systemie 2.0 które wszystkie pisałam. nie tylko to chciałam podsumować. W tym roku szkolnym klasa 6B SP10 w Piasku wykazała się dobrymi zdolnościami sportowymi. Zajmowaliśmy na zawodach miejsca raczej wysokie, ale zdarzało się też zająć np: 8 :) W tym roku mamy bardzo dużo osiągnięć zarówno sportowych jaki naukowych.

DZIĘKUJĘ WAM ZA TEN CAŁY ROK SZKOLNY!!!!!!

Sonia :D

· ·

cze/12

2

Festiwal 2.0

31.06 był festiwal 2.0. Z każdej klasy (tylko 4-6) uczniowie i uczennice przedstawiali projekt, który stworzyli w tym roku.  W naszej klasie były projekty z matematyki i niektórzy robili z polskiego. Powyżej jest kilka zdjęć z mojej klasy i projektów danych osób. ;)

·

maj/12

25

WARSZAWA!!!!!!

Witam. W Warszawie byliśmy od 18-20 maja. Z naszej szkoły jechało 7 osób. Były to 3 drużyny. Wstawiam kilka zdjęć z konkursu i zwiedzania (trochę rozrywki  musiało być). Oraz jedno grupowe zdjęcie z wszystkimi uczestnikami konkursu. :)

Pozdrawiam: Sonia

Brak tagów

maj/12

17

Warszawa

Jutro o 12.57 pociągiem wyjeżdżamy do Warszawy na Baltiego. Z naszej szkoły jadą 3 zespoły. Dwa zespoły są z 6-tych klas a jeden zespół z 3 klasy. Mamy nadzieję że nam dobrze pójdzie i jakoś zdołamy tym wymaganiom, które nam tam postawią  :)

·

maj/12

17

Projekt

Jak już zauważyliście, ostatnio był do zrobienia projekt na matematykę. Było to ” Moje wymarzone osiedle futurystyczne”. Klasa się podzieliła na 4 grupy. Każda grupa zrobiła wspaniały projekt. Były one bardzo pomysłowe, ciekawe i kolorowe. Ja byłam w grupie z moją przyjaciółką Madzią. Bardzo dobrze nam się współpracowało. Praca była podzielona, więc robiłyśmy przy projekcie po tyle samo. Na sam konie Pani Mariola Mańka, kazała nam te projekty przynieść na matematykę i je przedstawialiśmy. To było wspaniałe przeżycie :)

 

Pozdrawiam: Sonia

· · ·

maj/12

4

Zapomniałam sobie. Przepraszam ;’(

Przepraszam że taka dłłłłłługa przerwa w pisaniu, ale totalnie o tym zapomniałam. Przez ten długi okres czasu, w naszej szkole był konkurs „Baltiego” (to co wspominałam). Na międzynarodowy dostały się 3 drużyny czyli: Sara i Kamila, Michał, Krzysiu i Sonia, oraz chłopcy z klas 1-3.

Brak tagów

mar/12

5

Sorki

Przepraszam że tak długo nic nie pisałam. No więc w tym czasie był u nas bal – ale dla starszych klas (4-6) była dyskoteka z maskami. Wszyscy się bardzo dobrze bawili.

Następnie był konkurs Baltie. Udział w nim brali z mojej klasy: Sonia, Krzysiu L., Kasia i Michał, Ola. Mamy nadzieję że nam dobrze poszło :)

Pozdrawiam: Sonia

Brak tagów

sty/12

30

Ferie

Hej ;) To znowu my. Sorki za taką długą przerwę, chciałam wam napisać, że u nas właśnie zaczęły się ferie (nie wliczając weekendu). Wszystkim uczniom którzy właśnie je zaczęli (albo dopiero zaczną) chciałam życzyć by je przeżyli w radości i by po tej przerwie nie wrócili połamani do szkoły :)

Pozdrawiam

Brak tagów

sty/12

17

Bitwa na śnieżki :)

Cześć! Dziś na godzinie wychowawczej poszliśmy na podwórko.  Tak jak dziewczyny myślały, tak się stało.  Była BITWA NA ŚNIEŻKI!! Jednak nie było tak źle jak myślały. Bitwa fajne wyszła, bo chłopcy nie pudrowali, tylko rzucali z daleka. Do następnego wpisu:)

Brak tagów

Przepraszam za opóźnienia, ale nie miałam zbytnio czasu. Chciałam wam wszystkim życzyć SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :)

Brak tagów

Older posts >>

Szablon: devolux.nh2.me tłumaczenie: WordpressPL
css.php