Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014

no hej !!

Już dzisiaj zaczynają się mistrzostwa w Brazyli . Mistrzostwa będą trwać od dnia dzisiejszego ( 12 czerwca ) do 13 lipca

Już dzisiaj pierwszy mecz Brazylia  : Chorwacja

jakim kibicujecie Krają?? Bo ja Hiszpanii , Niemcom , Argentynie i Brazylii Mistrzostwa-Świata-2014

Borussia Dortmund !!

Siemanko wszystkim

Strasznie przepraszam za moją bardzo długą przerwę ! postaram się teraz to wszystko nadrobić :)

a więc jak pisałam w poprzednim poście dodaje teraz kilka ciekawostek o moim ulubionym klubie czyli o BVB

• Pełna nazwa – Ballspielverein Borussia 09 e.V Dortmund
  • przydomki – BVB , Borussen
  • barwy – żółto – czarne
  • Trener – Jurgen Klopp ( najlepszy trener !! )

Gwiazdy : Leo Messi , Neymar , Andres Iniesta , Xavi Hernandez , Gerard Pique

Sukcesy : Mistrzostwo Hiszpanii ( 22 razy ) , Puchar Hiszpanii ( 26 razy ) Superpuchar Hiszpanii ( 11 razy ) Liga Mistrzów ( 4 razy ) Klubowe mistrzostwo świata ( 2 razy )

.  a tu wyjściowa 11- nastka

a tutaj mamy piłkarzy Barcy w dwóch innych strojach

Obok przedstawiony jest herb FCB

Stadion Barcelony na zewnątrz

Camp nou a tak wygląda w środku

Narazie to tyle , niedługo też pojawi się takie coś o BVB .

+ DZIĘKUJĘ bardzo za tak dużą liczbę wyświetleń

POZDRAWIAM

Borussia Dortmund – FC Augsburg

Dzisiaj odbył się mecz Dortmund – Augsburg . Mecz zaczął się o godzinie 15.30 , mecz odbywał się na stadionie w Dortmundzie.

aaaaaaa 5 minuta i już bramka dla BVB , bramkę strzelił Bender

Już w 7 minucie , Kuba Błaszczykowski , wschodzi z boiska i wchodzi za niego Aubameyang . Kubuś trzymaj nam się  i wracaj do zdrowia ;)

Do pierwszej połowy wynik cały cas był 1:0 dla BVB

w 56 minucie wynik się wyrównał i jest wynik 1:1

po 10 minutach kolejna bramka dla BVB . Tak jest wygrywaliśmy 2:1

Jednak na długo nie cieszyliśmy się wynikiem w 72 minucie padła bramka , autorem tej bramki był Dong- Won .

Trzymałam mocno kciuki za Borussie że jeszcze wygramy , no ale niestety nie . Mecz zakończył się wynikiem 2:2

Czekamy na kolejny mecz Borussi i liczymy na zwycięstwo

Heja BVB <3KUBA

FC Barcelona <3

Tak jak obiecałam od 2014 r. będę dodawać też informacje o moim kolejnym ulubionym klubie , czyli o Barcelonie <3

obiecuję że teraz będę częściej  dodawała posty .

a na początku łapcie moich dwóch ulubionych piłkarzy Neymar i Messi <3

Lewandowski w Monachium !

Tak jak już pewnie wiecie , Robert od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem Bayernu Monachium ;c

Ja nie cieszę się z tego powodu za bardzo bo wolałam go w Borussi , ale mam nadzieję że będzie mu tam dobrze .

Jeden plus jest taki że będzie grał z Mario ;D

Życzę mu szczęścia i powodzenia w nowym klubie ;)

A wy co sądzicie na ten temat ??

Siemka ;D

Więc tak zacznę

Nasza kochana Borussia przegrała w sobotę 2:1 ;cc ale się nie martwimy wierni do końca

Postanowiłam że od 2014 będę też dodawała informacje o FC Barcelonie

To jest mój ostatni post w tym roku życzę wszystkim zdrowych spokojnych i spędzonych świąt , oraz szczęśliwego nowego roku

I dziękuje że tak dużo osób odwiedza mój blog

Przegrana Borussi na własnym stadionie !

Wczoraj (7.12.13r) odbył się mecz BORUSSIA DORTMUND – BAYER LEVERKUSEN.  Mecz był o godzinie 18.30 na stadionie Borussi . Mecz zakończył się porażką dla gospodarzy , przegrali na swoim stadionie 1:0 bramka padła w 18 minucie .

Borussia znajduje się na trzecim miejscu w tabeli . trzymamy mocno kciuki że jeszcze znajdzie się wyżej

heja BVB <3

Mainz pokonany przez Borussie ;D

Przed chwilą zakończył się mecz Borussia – Mainz. Mecz był bardzo interesujący, w pierwszej połowie nie padła żadna bramka , lecz w drugiej połowie chłopacy wzięli się do roboty. W 70 minucie bramkę strzelił Aubameyang, po 4 minutach bramkę strzelili przeciwnicy, lecz nie na długo został ten remis. W 79 minucie karnego wykonał Polak Robert Lewandowski ponadto Mainz grał w dziesięciu. W 90 minucie ostatniego gola  w tym meczu strzelił Robert Lewandowski. Już czekam na kolejny mecz.