Cześć!

Posted by msoshko in Bez kategorii | 3 Comments

Cześć!

Nazywamy się Anastazja, Julia i Paulina. Jesteśmy uczennicami XXXV LO im. Bolesława Prusa. Nasz blog został założony, ponieważ jest ”dopełnieniem” naszej szkolnej gazetki pt. ”Spectator”. Pod spodem znajdziecie link do pierwszego numeru. Postaramy się na bieżąco informować Was o tym, co się dzieje w naszej szkole oraz poza jej murami. Mamy nadzieję, że będziecie czytać nasze wpisy z przyjemnością. ;)

Pozdrawiamy, Dziewczyny

http://redakcja.mam.media.pl/paper/preview/spectator/13/11/1/

3 Responses to Cześć!

 1. Mateusz CEO says:

  Cześć! Czekamy na jak najwięcej dopełnień! :)

 2. abielawska says:

  Czekamy więc na fajne artykuły:) Do zobaczenia na blogu!

 3. Włącz się! says:

  Hej, to czekamy na informacje od Was, a poza tym zobaczcie na głównym blogu programu naszą III akcję medialną. Myślę, że musicie się do niej zgłosić. Czekamy z niecierpliwością na informację od Was.

  Pozdrawiam
  Agata CEO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge