„Sam jestem sobie sterem”, czyli Kuźniar z nieco innej perspektywy…

Posted by juliettk in Bez kategorii | 3 Comments

Nie będę ukrywać, że część z nas poszła tam, by uniknąć matmy. Kto nie wolałby przejść się Francuską w eleganckim ubraniu i zasiąść majestatycznie w pierwszym rzędzie  w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej niż słuchać o dwusiecznych w trójkącie? Dlatego właśnie nasza kilkunastoosobowa grupka tak chętnie wybrała się na to spotkanie. I to nie byle jakie  – spotkanie z Jarosławem Kuźniarem,  prezenterem telewizyjnym i radiowym.
Będąc w sali pół godziny za wcześnie, z niecierpliwością wyczekiwaliśmy przybycia głównego gościa. Cały czas zastanawiałam się, czy będzie wyglądał tak, jak w telewizji,  czyli, mówiąc szczerze – nie najlepiej. Nagle otworzyły się drzwi i na salę wszedł młodo wyglądający, przystojny mężczyzna. Nie w garniturze, a wygodnych spodniach i jaskrawej koszulce.  Przywitał się, zwracając się do nas per „dzieci”, czym wywołał niemałe oburzenie wśród zgromadzonych.
Całe spotkanie przebiegło w niezwykle zabawnej i luźnej atmosferze.  Pan Kuźniar odpowiadał wyczerpująco na każde pytanie, dzięki czemu nikt nie czuł się pominięty. Mówił o samodzielności, determinacji i ciężkiej pracy, ale przyznał również, że nie wie, czym by się zajmował,  gdyby nie był radiowcem. Stwierdził, że w życiu każdego człowieka nadchodzi moment, w którym stajemy się pewni, co chcemy robić w przyszłości.
Myślę, że spotkanie z Jarosławem Kuźniarem nie było tylko kolejnym sposobem na zwolnienie się z lekcji. Wspólnie odnaleźliśmy odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań oraz poznaliśmy słabe i mocne strony pracy radiowca. Chętnie powtórzymy ten eksperyment ;)

3 Responses to „Sam jestem sobie sterem”, czyli Kuźniar z nieco innej perspektywy…

 1. Włącz się! says:

  Może macie jakieś zdjęcia z tego spotkania i wrzucicie je na boga.

  Czy ktoś z was zdecydował się, pod wpływem spotkania, że zostanie w przyszłości dziennikarzem?

  Anula
  CEO

 2. Włącz się! says:

  Widzę, że zdjęcia już są! Bardzo fajnie!
  :)

  Anula
  CEO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge