Europejki

Grupa Europejki – dwie dziewczyny z klasy europejskiej w Liceum Ogólnokształcącym im. II Armii Wojska Polskiego w Trzebnicy.

Sara

Od najmłodszych lat interesuję się kynologią, a w szczególności psami rasy border collie. Od 2011 roku jestem posiadaczką psa tej rasy, z którym trenuję frisbee i agility pod kątem zawodów. Innymi moimi zainteresowaniami jest fotografia i obróbka zdjęć, ogólnie pojęta grafika komputerowa (w szczególności wektorowa), projektuję również proste strony HTML. W wolnych chwilach lubię grać w gry komputerowe (do ulubionych na pewno należy Skyrim, Guild Wars 2, seria Assassin’s Creed) czy słuchać muzyki, głównie zespołów metalowych. Uwielbiam czytać książki! Ciężko jest wskazać ulubione tytuły, ale do cenionych przeze mnie autorów śmiało mogę zaliczyć Kurta Vonneguta, Andrzeja Sapkowskiego, Jacka Dukaja i Georga R.R. Martina (oczywiście za Pieśń Lodu i Ognia. :) ). Mój gust filmowy jest dość zróżnicowany. Preferuję dramaty i filmy przygodowe, jednak nie ograniczam się tylko do tych gatunków. Filmy, które wywarły na mnie ogromne wrażenie to na pewno Labirynt fauna, Skazani na Shawshank, Władca Pierścieni, Lot nad kukułczym gniazdem, Sherlock Holmes (z 2009r.), Stowarzyszenie Umarłych Poetów, Pora umierać, Dwunastu gniewnych ludzi itd… Seriale, które bardzo lubię to Gra o tron, Breaking Bad, Mentalista i Doktor Who.

p

Paulina

Nazywam się Paulina i mam 17 lat. Obecnie uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego w Trzebnicy. Do moich największych pasji zaliczam piłkę nożną. W wolnych, wieczornych chwilach, w ramach relaksu, uwielbiam zachwycać się futbolowym spektaklem w wykonaniu jednej z najlepszych drużyn piłkarskich, a mianowicie Realu Madryt. Przywiązanie do zespołu nie maleje, a wręcz cały czas wzrasta, niezmiennie od 4 lat. :) Do kolejnych dziedzin moich osobistych rozrywek, zaliczam muzykę. Nigdy nie uzależniałam się od konkretnego gatunku. Kieruję się zasadą: „Słucham muzyki, nie gatunku muzycznego”. Od czasu, do czasu, lubię przeczytać dobrą książkę, która zafascynuje mnie swoją fabułą. „Jumper” Stevena Goulda, „Jesienna miłość” Nicholasa Sparksa, to przykłady książek, które mogłabym czytać na okrągło. :) W gorące, wakacyjne dni, uzależniam się od przejażdżek rowerowych, przy których mam okazję zwiedzić moją najbliższą okolicę. Moimi największymi wzorcami, zawsze byli: Iker Casillas, Cristiano Ronaldo i Jose Mourinho. Pokazali mi, że wielką motywacją, ciężką pracą i ciągłym udoskonalaniu się, jestem w stanie zdziałać rzeczy z natury niemożliwe. Nauczyli mnie być sobą w każdej sytuacji, bez względu na wszystko. Zawsze spełniać marzenia, robić swoje, przy czym nigdy nie wątpić w to, co się osiągnęło. Na co dzień sprawuję jedną z najtrudniejszych ról w życiu człowieka – Bycie przyjacielem, co niesie za sobą wieeeele pozytywów. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge