One Bilion Rising widziany oczami Karoliny

Cześć!
Dawno mnie tu nie było, a tak wiele się działo! Wraz Panią Anetką, Panią Edytą i Weroniką przygotowywałyśmy akcję przeciwko przemocy wobec kobiet „One Bilion Rising”!
Nie żebym się chwaliła czy coś, ale wyszło rewelacyjnie!
Ćwiczyłyśmy wraz z chętnymi kobietami z całego miasta na naszej hali sportowej w środy, przychodziło wiele Pań, a co ciekawe także Panowie zaszczycili nas swoją obecnością!
Wielki finał, w centrum miasta odbył się 14 lutego J Wszyscy zgromadzili się wokół fontanny, a prowadzące w środku J Każdy na placu dostał balony i różowe wstążki, które zawiązywaliśmy na nadgarstkach.
I zaczęło się! Usłyszałyśmy muzykę i tańczyłyśmy, tańczyłyśmy dla kobiet, które straciły wiarę w siebie, które boją się wołać o pomoc, które myślą, że przegrały walkę…
Wiele łez, wiele emocji, ale także radość i szczęście! W końcu przecież się udało!
Nasza zwariowana Pani Anetka bardzo nas zaskoczyła, bowiem odfrunęła, dosłownie! Podnośnik zabrał ją i wzniósł ponad nasz plac, gdzie mogli zobaczyć ją wszyscy!
Piękne słowa Pani Edyty, pomysłodawczyni akcji wciąż przypominały nam cel.
Mnóstwo dzieci, kobiet a także Panów! Każdy mógł zatańczyć, bowiem została także przygotowana wersja tańca dla widzów!
Ale na tym nie koniec…
Kiedy nasze wystąpienie dobiegło końca, chętne Panie oraz Panowie wsiedli w samochód i odwiedziliśmy sąsiednie miasto Recz, aby wspomóc ich akcje! Mimo, że nasze układy się różniły, świetnie skomponowałyśmy się z tamtejszymi ludźmi!

Uwierzcie mi na słowo, to było coś pięknego. W dzień zakochanych, okazałyśmy wsparcie i miłość tym, które tego potrzebowały. Czy ich życie się zmieni? Kto wie. Ale wydaje mi się, że odwaliłyśmy kawał dobrej roboty i możemy być z siebie bardzo dumne!

Karolina! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge