Festiwal 2.0.

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie pracy z programem Szkoła z Klasą2.0. Podczas Festiwalu 2.0. każda z grup prezentowała efekty swojej pracy.

Nasza grupa zaprezentowała się wszystkim w kucharskich czapkach a publiczność poczęstowaliśmy naszymi gliwickimi rogalami.

Przy okazji podzielimy się z Wami anegdotą dotyczącą naszych rogalików. Podczas pieczenia wpadliśmy na pomysł nazwania ich „po naszemu”. Ze względu na to, że piekąc je wspaniale się zintegrowaliśmy a na dodatek nasza szkoła nosi miano integracyjnej, nasze rogale okrzyknęliśmy rogalami INTEGRACYJNYMI :)

_DSC0181 _DSC0224

_DSC0225

_DSC0229

_DSC0230 Licencja Creative Commons
Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska.

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Blog. Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge