„Teledysk, który nas inspiruje i motywuje do myślenia”

https://www.youtube.com/watch?v=42Xjdy_gG_o – teledysk ;) a autorem jest Kaen.
Wybrałyśmy ten teledysk, ponieważ porusza nas do myślenia, nad naszymi czynami. Ukazuje on historię pewnego chłopaka, który chciałby mieć „wszystko” naraz, mieć przy sobie dwie osoby, ale nie myśli o konsekwencjach swoich zachowań. Podąża za swoimi marzeniami, ale nic nie idzie po jego myśli. Przez to,że nie może sie zdecydować na jedną z „opcji” niszczy i traci wszystko. Nie wstydzi się porażek, ale sam sobie szkodzi. Wkońcu wybrał, ale nie tego co chciał i przez to odczuwa skutki swojego wyboru.

Już sam początek daje nam wiele do myślenia, nie można wstydzić się marzeń, trzeba je realizować, pamiętając o efekcie swoich dokonań . Gdyby od razu wybrałby to czego chciał, „karma by do niego nie wróciła”. Czyli nie został by skrzywdzony i wszystko inaczej by się potoczyło. Ma wyrzuty sumienia i rozmyśla co zrobić,żeby nie był sam.

Jedną z nich odrzuca, nie wiedząc,że ją rani. Znowu zostaje sam i dąży do realizacji swoich celów.
Wnioskując z teledysku zawsze myślmy o konsekwencjach swoich czynów :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge