Podsumowanie projektu

Kochani, razem z Zosią chcieliśmy podziękować Wam, za udział w projekcie. Zrealizowane przez was zadania są doskonałą refleksją dla nas i pozostałych czytelników. Projekt miał na celu pokazanie was w życiu codziennym. W trakcie realizacji projektu jedna uczestniczka – Fatima, musiała zrezygnować z zaistniałych okoliczność w jej życiu. Mimo wszystko było bardzo miło współpracować z czytaj dalej »

Zad. 4 – Przyjaźń…

Witajcie po dosyć długiej przerwie i różnego rodzaju „problemach” z ostatnimi zadaniami. Niestety jedna z uczestniczek odeszła z naszego bloga, z powodów rodzinnych. No cóż, przykro nam, ale czasami tak życie się układa. Pozdrawiamy Fatmę i wierzymy, że wszystko się u niej ułoży. A my przystępujemy do kolejnego zadania, ukrytego pod tajemniczym tytułem „Przyjaźń…” . czytaj dalej »

Zad. 3 Lucyna z Chorzowa

Witajcie, przepraszam was, za takie opóźnienie,   co do świąt Boiżego Narodzenia. Był to czas niezwykle miły. Przyjechała do nas rodzina z Nysy i mogliśmy się nacieszyć bliskimi. Moja babcia piekła ciasta, moja mama przygotowała gołąbki i bigos.  Nie wieszalismy cukierków na choince, ale mieliśmy za to żywą i bardzo pachnącą. Nie było dużo prezentów, czytaj dalej »

Zad. 3 Fatima z Chorzowa – Informacja

Witajcie, drodzy uczestnicy/ uczestniczki, chciałam was poinformować, że jedna osoba zrezygnowała z projektu – Fatima z Chorzowa. Fatima musiała zrezygnować z projektu, z powodu problemów rodzinnych. Miejmy nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży.   Pozdrawiam Was Sonia    

Zad. 3 Aleksandra z Chorzowa

Moje święta minęły bardzo spokojnie. Przez wiele dni przygotowywaliśmy się na tę okoliczność. Rano w raz z moją najbliższą rodzina przygotowywaliśmy potrawy świąteczne. Ok. godz. 17:00 pojechaliśmy do babci. Gdy dotarliśmy na miejsce położyliśmy potrawy na stole, a prezenty pod choinką(u nas sami dajemy sobie prezenty). Gdy wszyscy już przyjechali siedliśmy do kolacji wigilijnej. Gdy czytaj dalej »

Zadanie 3 Wiktoria z Chorzowa

Święta spędziłam z rodziną, ja pomagałam mojej mamie w kuchni mój brat z tatą szykowali stół do kolacji i ubierali choinkę  kupionymi ozdobami. Gdy wszystko było już gotowe składaliśmy sobie życzenia podzieliliśmy się opłatkiem, a potem usiedliśmy do kolacji. Po kolacji, każdy dostał prezenty. U nas nikt nie przynosi prezentów, kupujemy je sami. Później odwiedziliśmy czytaj dalej »

Zadanie 3 Bartek z Chorzowa

Moje Święta Bożego Narodzenia minęły spokojne. Rano w wigilię gdy wstaliśmy tata z mamą poszli po choinkę i ozdoby świąteczne. Z siostrą ubraliśmy choinkę, wieszamy na niej bombki łańcuchy i ozdoby, które sami zrobimy. Mama zaczęła robić potrawy wigilijne. Według tradycji było ich 12. Jak co roku wraz z siostrą przygotowaliśmy  stół. Gdy siostra zobaczyła czytaj dalej »

Zadanie 3?

Witam Was serdecznie po świętach. Wiem, że jest nam trudno wrócić do codziennych obowiązków po przewie świątecznej, ale niestety jest to nieuniknione. Dlatego proszę o mobilizację, spięcie się w sobie i powrót do zadań naszego projektu. Termin wykonania zadania trzeciego był przewidziany na 10 stycznia. W związku z tym, że nie udało Wam się zamieścić czytaj dalej »

Zad.3 Pokaż nam swoje święta Bożego Narodzenia

Kochani, ogłaszamy zadanie na czas świąt Bożego Narodzenia. Wykonajcie zdjęcie waszej choinki świątecznej, stołu, potraw wigilinych, ( jesli chcecie , może być i rodzina), ukażcie atmosferę świąt poprzez zdjęcie.   Może być jedno lub kilka – plus krótki opis, jedno, dwa zdania. Czas na wykonanie tego zadania macie do 10 stycznia 2016 roku. Możecie również czytaj dalej »

Podsumowanie zad.2

Kochani!   Bardzo dziękujemy Wam, za te opisy. Są dla nas cenną informacją o Was. Chcielibyśmy zachęcić was do komentowania waszych postów.     Pozdrawiamy   Sonia i Zosia  

css.php