Koszykarze Stal Ostrów Wielkopolski w naszej szkole

 

Nasza szkoła propaguje zdrowy styl życia i bardzo lubimy sport.

Koszykarze i Eko Bohater 028

Zaangażowaliśmy się w akcję W-F z klasą i gościliśmy koszykarzy z drużyny, która jest chlubą naszego miasta. Stal Ostrów to drużyna, który istnieje już od 1947 roku i w naszej szkole jest wielu ich fanów.

DSCF4843

Chłopcy byli bardzo podekscytowani obecnością koszykarzy i w kolejkach ustawiali się po autografy swoich idoli. Były również zorganizowane konkursy odpowiednie dla każdej klasy, a zwycięzcy mogli zdobyć bilety na mecz.

Koszykarze i Eko Bohater 021

dgsg 007

Aby przybliżyć sylwetki składu drużyny osobom, które mniej interesują się osiągnięciami sportowców przygotowaliśmy prezentację multimedialną.

/Tutaj możecie zapoznać się tylko z niewielkim fragmentem naszej prezentacji/

KADRA KLUBU

DSCF4796

Koszykarze i Eko Bohater 025

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge