Archive for Listopad 2018

O planetach śpiewająco!

Zapraszam do obejrzenia filmiku na temat planet. Film ten wyszukała w sieci i zamieściła jako wstęp w swojej pracy Weronika Błaszczyk z klasy VI c.   Ćwiczenie interaktywne Weroniki.

 

Sprawdź czy potrafisz?

Zapraszam głównie czwartoklasistów do wykonania ćwiczenia meteorologicznego. W aplikacji learningapps zostało przygotowane ćwiczenie na szablonie – połącz w pary. Odczytaj wskazania termometrów i stwórz pasujące pary. Powodzenia :)

Kliknij TUTAJ

 

 

O kosmosie interaktywnie

Uczniowie klasy VI c przygotowali na lekcji przyrody zadania interaktywne. Wykorzystali do tego aplikację learningapps.org. Prace dotyczą Układu Słonecznego.

Weronika Błaszczyk     Zuzia Wrzosek    Piotr Frankiewicz

Wiktoria Obszyńska       Jacek Kobiera      Kamila Gerc

Pola Kuźniak   Tomek Pham

 

Krainy geograficzne z TIK

Uczniowie klasy VI a przygotowali zadania interaktywne dotyczące znajomości mapy świata. W krzyżówkach zamieścili pytania dotyczące krain geograficznych. Zapraszam w imieniu autorów prac, do sprawdzenia swojej znajomości mapy świata. Powodzenia!

Karolina Nerkowska        Zuzia Jarosławska i Oliwia Jankowska       Wiktoria Grabowska

Artem Udod i Mateusz Biskupski

W stulecie Niepodległej!

Uczniowie klasy VI c podczas godziny wychowawczej przygotowali zadanie interaktywne związane z nadchodzącym Świętem 11 Listopada. Swoje prace przygotowywali w parach lub indywidualnie. Do prezentacji zadań wykorzystaliśmy aplikację padlet. Zapraszam w imieniu uczniów do rozwiązania zadań. powodzenia!

Zrobione przy pomocy aplikacji Padlet
css.php