Moje nowe doświadczenie…

Dziś na mojej lekcji praca wyglądała nieco inaczej niż zwykle. Zmieniły się nasze role.  Przy komputerze i tablicy w roli głównej Mikołaj Poreda z klasy Va. Uczeń pełnił dziś ważną rolę, miał bojowe zadanie!!! Nauczyć nas jak pracować z nową aplikacją!  Wszyscy mieliśmy poznać zondle com.  Grupa uczniów z tej klasy realizuje projekt edukacyjny: Gramy z TIK-iem – nasze pomysł na gry edukacyjne dla małych i dużych.  
Aplikacja zondle zaplanowana była do wykorzystania przy tworzeniu  kolejnych gier. Przyszedł czas by ją poznać. Krok po kroku wypełnialiśmy polecenia Mikołaja, działaliśmy zgodnie z Jego instrukcją. Zaczęły powstawać pierwsze gry…

Muszę przyznać, że Mikołaj świetnie sobie poradził, wszystko zaprezentował w sposób jasny i czytelny. Uczniom bardzo spodobała się poznana aplikacja.  Przy okazji ja nauczyłam się, dzięki Mikołajowi, z niej korzystać.  Zapraszam do obejrzenia prezentacji z dzisiejszej lekcji z zondle w roli głównej.

fot. A. Zawistowska, CC BY-NC-ND 3.0

3 comments

 1. Witaj! Za ‚zondlami’ niezbyt przepadam, wolę inne aplikacje – za to podoba mi się Wasz pomysł na lekcję. To prawda uczniowie mogą nas całkiem sporo nauczyć w kwestii nowych technologii.
  Jestem pod wrażeniem wyposażenia klasy. Też tak bym chciała :)
  Pozdrawiam serdecznie
  Małgosia
  http://blogiceo.nq.pl/zpoglichow/

 2. Paulina pisze:

  Używam tej aplikacji i jestem z niej całkiem zadowolona.

 3. Nie znałem wcześniej tego programu! Chętnie go wypróbuję. Wspaniała lekcja! :D
  Mikołaj z Siódemki

  http://blogiceo.nq.pl/ictworldmr/
  MIKOŁAJ ROSZCZYK ostatnio opublikował…Rozszyfruj CC!My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

CommentLuv badge
css.php