Jak było w Białowieży?

Za nami ostatnia już w tym roku szkolnym wycieczka koła turystyczno – krajoznawczego. Tym razem pojechaliśmy na spotkanie z żubrem, czyli do Białowieży. Pogoda dopisała, program wycieczki był bardzo atrakcyjny więc wszystko udało się znakomicie! Na blogu My Korczakowcy Ola zamieściła swoją relację. Można też było wyrazić swoje zdanie wypełniając ankietę przygotowaną przez Olę.

Jak to bywa na każdej wycieczce, w trakcie robimy dziesiątki zdjęć i filmików. Postanowiłam pokazać nasze wspomnienia w aplikacji Movie Maker. Pokaz trwa aż 19 minut, ale zapewniam warto go obejrzeć. Dla mniej cierpliwych podpowiedź → Jak kuliśmy? w 5 minucie, atrakcje Rancza Kupała – w 8 minucie, zjazd na linie – w 10 minucie. Jeśli ktoś dotrwa do 15 minuty – zobaczy jak dzieci przygotowywały jajecznicę ze strusiego jaja! Zapraszam na pokaz:

 YouTube Preview Image
fot. własne,  filmik publikuję na licencji CC BY-NC-ND 3.0

2 comments

  1. Mariola pisze:

    Widzę, że wycieczka dostarczyła wielu wrażeń i była naprawdę fajna. Nawet dziewczęta radziły sobie z młotem w kuźni, a ta jajecznica…? Oj widać, że smaczna.
    Pozdrawiam i życzę udanych wakacji Tobie Anetko i Twoim wspaniałym uczniom – Mariola -Ostatnio opublikowała: Festyn rodzinny w IVa

  2. Witam!!!
    Super film. Bardzo spodobała mi się muzyka, która myślę, że świetnie oddała atmosferę wycieczki. Ja na razie żyję niedzielnym festynem, którego jestem organizatorką, a wycieczka dopiero 25 czerwca. Życzę udanych wakacji. Pozdrawiam
    Halina Rembowska ostatnio opublikował…Nie tylko Kopernik i Skłodowska – prezentacja projektuMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

CommentLuv badge
css.php