VIII Tradycje Wielkanocne

Coś się popsuło na naszym blogu i niestety nie mogliśmy umieszczać wcześniej informacji. Wyzerował nam się też licznik odwiedzin, a mieliśmy już ponad 1100 wejść na stronę. Co jest dla nas oznaką, że często tu zaglądacie. Więc piszemy dalej.

Wczoraj, 14marca byliśmy w Pionkach na VIII  Tradycjach  Wielkanocnych. To impreza dla osób niepełnosprawnych z powiatu radomskiego. Były występy teatralne oraz konkursy na najładniejszy koszyczek, jajko, palmę i ciasto. Wszystko dotyczyło zwyczajów i obrzędów związanych ze świętami wielkanocnymi. Impreza odbyła się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Pionkach a jej głównymi organizatorami były Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pionkach.

Odwiedziliśmy też Izbę Regionalną znajdującą się w szkole.

Koszyczek – króliczek (z małżonką) wykonany przez naszą  koleżankę Małgosię zajął III miejsce w konkursie na wielkanocny koszyczek.

Szczegółowy opis i więcej zdjęć niebawem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge