Dzisiaj skończyłyśmy drugi moduł, w końcu jest piątek i wreszcie trzeba doprowadzić sprawy naukowe do końca. Nasi kochani czytelnicy, których stety lub niestety nie ma i nie będzie – pozdrawiamy Was i życzymy Wam miłego, imprezowego weekendu :) ))

Postanowiłyśmy powiedzieć parę słów o sobie. Pracujemy w grupie 4-osobowej.  Chodzimy do klasy 3 gimnazjum. Nazywamy się Gabrysia, Jagoda, Marti i Kinia.

siema :) nazywam się Kinia, interesuję się tańcem, gram na pianinie i gitarze. W przyszłości chcę zostać psychologiem. Mam psa i świnkę morską i dwie najlepsze przyjaciółki, z którymi uwielbiam spędzać czas wolny. Uwielbiam kisiele ( a w szczególności poziomkowe). Zawsze chciałam pojechać do Japonii. Lubię swetry.

Elo, jestem Marti. Lubię filmy, seriale i muzykę. W czasie wolnym fotografuję i surfuję po internecie. Mam psa Abiego i dwa koty, Garfielda i Fiona.

hej, jestem Jagoda.  lubię oglądać filmy psychologiczne, mam 3 psy i młodsze rodzeństwo.

Hejka ;) Tu Gabi. Mam 2 psy i 3 koty. Gram na fortepianie i gitarze. Mam kasztanowe włosy i śliczne nigdy nie malowane rzęsy :P Jestem chuda jak anorektyczka. Lubię jeść banany i ciasta. Nie lubię gdy przemakają mi kalosze. Pozdrowionka!