Zakończenie projektu :)

Maj 26th, 2011 by azza1

Nasz projekt dobiegł końca. Zostało do dopracowania tylko kilka szczegółów i prezentacja!!!

Wycieczka !!

Maj 12th, 2011 by azza1

5  maja wybraliśmy się do Gdańska na wycieczkę edukacyjną. Zwiedzaliśmy wehikuł czasu. Najważniejsze w wyjeździe były doświadczenia, które mogliśmy wykonywać. W dwóch salach było dużo zestawów badawczych. Każdy mógł podejść i wykonać doświadczenie zgodnie z opisem instrukcji.

Zmiany!

Kwiecień 6th, 2011 by azza1

Wracamy do naszego pierwszego pomysłu, czyli remontu całej szkoły, wszystkich trzech pięter. Mamy wykonane już wszystkie pomiary.

Kolejne spotkanie :)

Marzec 30th, 2011 by azza1

Dziś na naszym spotkaniu mierzyliśmy resztę klas i robiliśmy zdjęcia. Chodziliśmy po sklepach i sprawdzaliśmy ceny farb i gumoleonu.

mierzenie

Marzec 8th, 2011 by azza1

Po planowaniu projektu zaczęliśmy działać! Na początku zmierzyliśmy wszystkie sale. Następnie obliczyliśmy powierzchnie potrzebna do obliczania kosztów remontu. Wszystkie liczby nam się myliły! Liczyliśmy po kilka razy ale wreszcie wszystko nam się udało obliczyć!

Nasze pierwsze spotkanie.

Marzec 7th, 2011 by azza1

Zespół Szkół w Zalewie. Jesteśmy grupą „A” , w której znajdują się:  -Natalia Kosydar kl. Ic zainteresowania matematyczne i geograficzne, -Weronika Semkowska kl. Ic zainteresowania matematyczne, -Anna Tuzik kl. Ic zainteresowania sportowe i historyczne, -Sandra Zelkowska kl. Ic zainteresowania plastyczne i geograficzne, -Tomasz Zięba kl. Ib zainteresowania wyścigami. Został przeniesiony do naszej grupy z powodów technicznych -Rafał Białkowski kl. Ic zainteresowania mechaniczne. Nasz projekt to obliczanie przepuszczalnego kosztu remontu I pietra naszej szkoły.