Walentynki

14 lutego 2016 roku w naszej szkole odbyły się Walentynki, które zostały zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie klas VI zapełnili kosze walentynkowymi kartkami. Członkowie Samorządu dostarczyli do rąk szczęśliwym uczniom walentynki. To święto na długo pozostanie w naszej pamięci.

100_6463oooo

Matematyczne Assy

 

8 lutego odbył się szkolny konkurs matematyczny. Uczniowie zmagali się z zadaniami sprawdzającymi zdobytą wiedzę i umiejętność. Konkurs odbył się pod patronem Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego, które ufundowało dla uczniów nagrody.

Wyniki:

Klasa IV- Hubert Bałaga, Kamil Fichowski

Klasa V- Roksana Fijałkowska

Klasa VI- Anna Rusak, Jakub Mierzwiński

Zabawa choinkowa

Po trudach pierwszego półrocza  przyszedł czas na tańce, a po nich zasłużony odpoczynek w trakcie zimowych ferii. J100_6153ak obyczaj stary nakazuje ,również i tegoroczna Choinka szkolna rozpoczęła się w Naszej szkole.Całą zabawę prowadził świetny zespół muzyczny EVERS  grający najlepsze hity , przy których bawiły się dzieci ,nauczyciele i rodzice.W każdej klasie niezawodni rodzice przygotowali smakowite poczęstunki. Dziękujemy pięknie Pani Dyrektor oraz Radzie Rodziców naszej szkoły za przygotowanie tak wspaniałego balu.

Jasełka

W ostatnim dniu naszej szkoły w roku 2015- tuż przed przerwą świąteczną, nadszedł czas na kolędy, wspólne łamanie się opłatkiem i życzenia. W całej szkole dał się odczuć, panujący w tym dniu świąteczny nastrój. Uczniowie naszej szkoły przygotowali dla całej społeczności szkolnej przedstawienie jasełkowe. Gromkie oklaski potwierdziły fakt, że był to występ szczególnie udany.

,,Andrzejki”

30 listopada,,Andrzejki” to dzień wróżb i przepowiedni. Pamiętali o tym uczniowie naszej szkoły organizując w swoich klasach spotkanie, na których każdy chętnie mógł poznać swoją przyszłość oraz uczestniczyć w ciekawych grach i zabawach andrzejkowych.   Całą uroczystość zakończyła dyskoteka andrzejkowa.

100_5936

IX edukacja konkursu ,,Bezpieczeństwo na piątkę”

16 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli IX Konkursie,,Bezpieczeństwo na piątkę”. Celem konkursu było utrwalenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa  ruchu drogowego, przygotowanie dzieci do rozważnego spędzenia czasu wolnego,kształtowanie poczucia odpowiedzialności za bezpieczeństwo nie tylko własne lecz i kolegów .Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy V (Roksana Fijałkowska,Dominika Witkoś,Bartek Guzikowski). Drużyna z naszej szkoły nie zajęła czołowego miejsca ,ale zasady bezpieczeństwa zna na piątkę.

bn5

IV Edycja Ogólnopopskiej Akcji ,,Rozśpiewana przerwa-patriotyczne śpiewanie”

 12 listopada 2015r. nasza szkoła wzięła udział w IV edukacji ogólnopolskiej akcji   ,, ,,Rozśpiewana przerwa- patriotyczne śpiewanie. Akcja miała na celu popularyzowanie tradycji śpiewania pieśni patriotycznych wśród dzieci i młodzieży podczas przerw śródlekcyjnych .Patriotyczne śpiewanie to wyraz umiłowania ojczyzny.

100_5878

Konkurs ,,Owocowo- Warzywna rewia mody”

W dniu 26.10.2015 Centrum Kongresowym Targi Kielce odbyła się  Gala Finałowa Konkursu Plastycznego podczas której autorom najlepszych i najciekawszych prac wręczono pamiątkowe dyplomy oraz wspaniałe nagrody. Naszą szkołę reprezentowała Kinga Wojciechowska z kl.IV która otrzymała wyróżnienie. Celem konkursu było promowanie zasad zdrowego żywienia.owrm