Codzienne ‚rytuały’ ;)

11.12.13 jedna z najfajniejszych dat ;)
Skoro mowa o numerologi.Ktoś z was wierzy, że np. liczba 13 jest pechowa a 7 szczęśliwa? Piszę o tym także przy okazji zbliżającego się piątku (13.12) Ja osobiście nie jestem zbyt przesądna jednak wydaje mi się, że każdy z nas ma jakieś swoje ‚rytuały’, bez których uważa, że coś może się stać. Moim rytuałem jest noszenie czerwonej bransoletki na prawej ręce. Pewniej czuję się także gdy w dniu sprawdzianu rodzice powiedzą że trzymają za mnie kciuki. Może to głupie ale dzięki temu czuję się o wiele pewniej i z podniesioną głową idę do szkoły. Mogłabym wymieniać jeszcze wiele przykładów ale po co zaśmiecać tym bloga. Może czytając ten tekst ktoś się nad tym zastanowi, mam dla was małe zadanie domowe. No wiem, wiem i tak nam dużo zadają ale to będzie jedno z tych (niewielu) zadań, które ma się ochotę zrobić. Spróbujcie jakiegoś dnia pomyśleć nad tym i policzyć ile takich rytuałów wykonujecie i napiszcie w komentarzach. Trzeba rozruszać te wasze szare komórki, booya! :) )

6 thoughts on “Codzienne ‚rytuały’ ;)

  1. Zdecydowania ta data jest szczególna. Kolejna ciekawa pojawi się dopiero za 9 lat, czyli 01.02.03 :) Bardzo fajny blog! :)

  2. Ta data jest naprawdę wyjątkowa, nie tylko dla tego, że jest to piątek 13 ale też dlatego, że dnia 13.12.1981 r Rosja chciała znowu zaatakować Polskę i to właśnie nasz Generał tego dnia z samego rana ustanowił Stan Wojenny, który trwał ze 2 lata.
    Jak chcesz dowiedzieć się więcej to wejdź na naszego bloga tam jest wpis o tej wyjątkowej dacie. Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge