Reklamy?


Reklamy czyli jak psychologicznie zwabić konsumenta aby wybrał właśnie dany produkt. Powyższa reklama to reklama leku metafen, która zostaje w pamięci na bardzo, bardzo dlugo. Niestety sama byłam tego świadkiem. Pisząc ten wpis rozmyślam nad tym dlaczego zwykła ulotka, ktorą betewu musi znajdowac się w reklamie leku (tak mówił adbuster, więc to musi być prawda, hahah) ulotką, która została przedstawiona jalo piosenka, z bardzo prostą linią melodyczną, żywymi kolorami i komicznym tańcem. To aż zadziwiające w jak prosty sposob można dotrzec do potencjalnego klienta. Podsumowując ów reklamę myślę, że takie proste reklamy są naprawdę najlepszym sposobem na zapamiętanie i w przyszłości na wielkości dochodów ze sprzedaży danego artykułu.
A teraz tak szczerze, z ręką na sercu. Jest wśród was ktoś kto nigdy nie chciał być szybszy od głosu, który czyta:’przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki..’ itd? tak myślałam że nie ma.taliej osoby, hahah jak ja was znam <3
A teraz żeby nie było że przeze mnie w tym kraju jest coraz więcej bezmózgów ciekawostka. Ten tekst jest czytany bardzo szybko, ponieważ nie może zajmować więcej niż 8s reklamy jednak musi być w niej użyty, booyah!

4 thoughts on “Reklamy?

 1. Cześć,

  Masz dużo informacji o reklamie, jednak szkoda, że nie udało Ci sie zamieścić reklamy leku, którą opisujesz. Chętnie zobaczyłabym piosenkę o której piszesz.

  Skoro interesujesz się trochę reklamą, to mam dla Ciebie propozycje. Może chciałabyś przygotować plakat np. przy pomocy strony: http://www.glogster.com/ (zaloguj się na konto studenta) i napisz może coś o rodzajach reklamy, funkcjach itp.
  Jak będziesz miała gotowe opublikuj na swoim blogu, a ja będę poleca na głównym blogu programu!

  Czekam na Twoja aktywność
  Agata CEO

   • Hej. Dzięki za reklamę leku, a myślałaś może o plakacie dotyczącym reklamy? Możesz na nim wypisać funkcje reklam albo zacząć od tego, czym w ogóle jest reklama. Znalazła kolejne proste narzędzie. Jest nim http://piktochart.com/ możesz zalogować się jednym kliknięciem (przez facebooka) lub poprzez swoje konto e-mail.

    Sprawdź! Robienie plakatów nigdy nie było takie proste! A ja z niecierpliwością czekam na Twój plakat, żeby mogła polecić go na głównym blogu programu.

    Pozdrawiam
    Agata CEO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge