Wolność..

Witajcie kochani:)

Jak zwykle piszę z opóźnieniem. Musicie mi wybaczyć, ponieważ z racji tego, iż koniec roku szkolnego nadchodzi wielkimi krokami musiałam poprawiać się z kilku przedmiotów. Na szczęście wszystko poszło po mojej myśli ;) Ale koniec tych rozterek związanych ze szkołą. Chciałabym się z wami czymś podzielić.

Kilka dni temu niedaleko mojej miejscowości odbywały się obchody 25-lecia demokracji w Polsce pt.:  ”Wolności… oddać nie umiem” . W związku z tym zorganizowano koncert, w którym młode wokalistki śpiewały piosenki znanych polskich grup muzycznych z 80 lat oraz mój ulubiony punkt wieczoru spektakl.  W spektaklu młodzi aktorzy przedstawili pantomimę opartą na postaciach z bajek Stanisława Lema i muzyki Grzegorza Ciechowskiego oraz twórczości zespołu Republika. Historia, którą przedstawili chwyciła mnie bardzo za serce, wzbudziła wielki podziw i oddanie. Byłam oniemiała tym co rozgrywało się przede mną. Zaczarowali mnie swoją grą aktorską choć nie profesjonalną, ale naprawdę na bardzo dobrym poziomie. Genialna muzyka oraz świetnie napisany scenariusz przyprawił mnie nawet o gęsią skórkę.

Uwierzcie mi warto chodzić na takiego rodzaju przedstawienia. Gorąco was do tego zachęcam. Abyście mogli zobaczyć, choć fragmenty tego co ja zobaczyłam, łapcie wideo.

PS: Pragnę pozdrowić moją koleżankę, która była jedną z aktorek. Gdyby nie ty, nie było by mnie tam ;)

YouTube Preview Image YouTube Preview Image YouTube Preview Image

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge