What’s the matter with you lately?

Hej, hej, hej ;)

Jak wasze samopoczucie, bo moje niestety sięgnęło dna ;( Dzisiejszy dzień miał rozkwitnąć dla mnie niczym mleczyk dla Sida, a  okazało się, że było wręcz przeciwnie ;/ Jednakże nic nie jest stracone, gdyż z racji tego, że moja miejscowość położona jest na Kurpiach Zielonych i jestem Kurpianką, dziś organizowane jest Wesele Kurpiowskie kilka kilometrów od mojej wsi więc mam zamiar poprawić sobie humor i na nie jechać. Dodatkowym atutem jest to, iż gwiazdą wieczoru będzie lemON. Zbytnio nie przepadam za takim rodzajem muzyki, ale niektóre piosenki zespół ma całkiem fajne więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zobaczyć go na żywo ;)

Pomyślałam sobie, że dziś pochwalę się wam również moim talentem artystycznym. Może to zbyt wielkie słowa, ale jestem dumna z siebie, że biorąc ołówek do ręki mogę stworzyć coś pięknego. Co prawda moja rysunki opierane są na innych rysunkach, gdyż z racji tego, że jestem wzrokowcem muszę się na coś patrzeć i wtedy to rysować. Staram się nad tym pracować, aby zacząć coś tworzyć własnego, a nie przekopiowanego. Uważam jednak, że trening czyni mistrza więc takie przerysowywanie ( nie mówię tu o takim prawdziwym kopiowaniu, że rysuję żywcem bez własnej ingerencji) jest dobrym treningiem. Małymi kroczkami staram się dodawać coś od siebie, przekształcać trochę, aby w końcu stworzyć coś już nie patrząc na kogoś dzieło, ale patrząc oczami swojej wyobraźni i przenieść to na papier ;)

Łapcię kilka rysunków i sami oceńcie ;)

DSC06898

 

DSC06900

 

DSC06901

 

DSC06904

 

DSC06905

 

DSC06906

 

DSC06907

 

DSC06910

 

YouTube Preview Image

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge