Taka piękna wiosenna niedziela

Wiosna mnie uskrzydla, choć nie jest jakoś specjalnie lekko, wręcz przeciwnie trudności zdają się piętrzyć. Gdy życie akurat nie niesie ze soba nic miłego, staram sie jak najskuteczniej zająć pracą, szkołą, po prostu konstruktywnym działaniem, a wtedy robi się jaśniej, lepiej, a człowiek czuje, że naprawdę ma po co żyć.

Wiosenny Tydzień Nauki i Twórczości, a zwłaszcza jego podsumowanie w postaci Festiwalu, było wspaniałym przeżyciem dla wielu uczniów naszej szkoły. Mieli oni wtedy okazję zaprezentować rodzicom swoje dokonania w postaci śpiewu, tańca, gry na instrumencie czy mozaiki matematycznej. Pomysł zarówno Tygodnia jak i Festiwalu – udany i na pewno wart kontynuacji w przyszłym roku.:)

A dzisiaj po południu obejrzałam razem z córką świetny film dotyczący w zasadzie efektów czytelnictwa – „Atramentowe serce”. Bardzo zgrabna akcja, niezła obsada i gra aktorska, ciekawe efekty specjalne, ponadczasowe wartości. Naprawdę nam się spodobał. Polecamy go tym, którzy nie mieli okazji go obejrzeć. Aż chce się po nim czytać! :)

 

Odpowiedzi: 2 do wpisu “Taka piękna wiosenna niedziela”

  1.  
     
  2.