Dużo się dzieje

Cieniutko z tym moim czasem, jaki poświęcam mojemu blogowi i wpisom. Prowadzenie bloga to jednak spore wyzwanie. Związane zwłaszcza z systematycznymi odwiedzinami na swojej witrynie, koleżanek i uczniów. Ale staram się nie poddawać. Czego efektem jest dzisiejszy wpis.:)

Za nami Święta Wielkanocne, przed nami wiele szkolnych „atrakcji”.  Już we czwartek Festiwal Kultur, który wszystkich nas bardzo absorbuje. Wiadomo, zależy nam, by wykonawcy /prezentujący różne kultury/ zostali właściwie przyjęci i by do nas mieli chęć wrócić za rok. Jestem pod wrażeniem zaangażowanie wielu nauczycieli. To niezwykłe, jak umieją się zmobilizować, zorganizować do ciężkiej pracy. A taki Festiwal to praca zespołowa. Sama jedna niewiele bym zdziałała. Przypominam sobie lata, gdy pracowałam w szkole, w której niewiele się działo. Moja obecna szkoła to przykład placówki pięknej, nowoczesnej, otwartej dla uczniów i rodziców. Aż chce się dla niej poświęcać swoje siły i zaangażowanie.

W zeszły tygodniu wraz z uczniami grałam udział w niezwykłej telekonferencji z panem Piotrem Pacewiczem. To było dopiero coś! Wszystko zorganizowała p. Kasia /Cyfrowa Dusza :) /, z którą razem realizujemy projekt. Jestem pod wrażeniem osoby pana Piotra, jego zaangażowania, pomysłów, projektów, akcji. Bardzo się cieszę, że moi uczniowie mogli prawie osobiście poznać twórcę Szkoły z klasą!

Przed nami w projekcie jeszcze sporo pracy, trzeba się zwijać jak mróweczki, by zdążyć z terminami! Mam nadzieję, że podołamy i zdążymy na czas. Niech TIK będzie z nami!

Jedna odpowiedź do wpisu “Dużo się dzieje”

  1.