Chwila oddechu

Festiwalowe atrakcje już za nami. Ale było czego posłuchać i na co popatrzeć! Festiwal Kultur, bo o nim wspominam, to impreza odbywająca się od pięciu lat w naszej szkole. Składają się nań prezentacje artystyczne wielu zespołów z regionu, prezentacje stoisk kulturowych, konkurs plastyczny i konkurs literacki. Oczywiście najwięcej emocji i pozytywnych wrażeń niosły ze sobą występy zespołów, których kunszt wykonawczy, dynamika i  barwne stroje powodowały gromkie brawa. W jednym z zespołów nawet ja jako nauczyciel wystąpiłam /ku uciesze dzieci, koleżanek i kolegów/.

W minionym tygodniu wraz z uczniami, z którymi realizuję projekt polonistyczny oraz grupą koleżanki, byliśmy w redakcji Radia Białystok, gdzie dowiedzieliśmy się ciekawych rzeczy nt. przeprowadzania wywiadu. Pani redaktor oprowadziła nas po wielu zakamarkach radia i cierpliwie odpowiedziała na wszystkie pytania.

A przed nami w ramach projektu wycieczka do skansenu w Ciechanowcu. Mamy nadzieję na wiele wrażeń i pomoc w realizacji jednego z założeń projektowych – mini-monografii.

Niech TIK będzie z Wami  i w tym tygodniu!

Jedna odpowiedź do wpisu “Chwila oddechu”

  1.