Witajcie Drodzy Koordynatorzy:)

Nadszedł czas, aby przejść do kolejnego etapu przygotowań do drugiego spotkania sieci. Dzięki uprzejmości Sylwii i Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 6 nasze zebranie odbędzie się 28 maja w Świnoujściu. Proponuję godzinę 11.00. Nasze warsztaty będą trwały 5 godzin. W trakcie spotkania będziemy między innymi pracować w parach i nawzajem od siebie się uczyć. W programie mamy również zaplanowany blok przeznaczony na prezentację dobrych praktyk. Te części szkolenia nie zdołam zrealizować bez Waszej aktywności. Dlatego też proszę Was o pomoc.

  • Proszę o potwierdzenie swojej obecności na spotkaniu oraz podanie informacji, którzy nauczyciele będą Wam towarzyszyli.
  • Proszę o przekazanie informacji:
      •  jakie narzędzie TIK stosujecie w swojej pracy, które dobrze znacie i wiedzą na temat korzystania z tego narzędzia moglibyście podzielić się z innymi uczestnikami? (chodzi tu o każdego uczestnika warsztatów),
      • jakie nowe narzędzie chcielibyście poznać?

Proszę również, aby były to inne propozycje niż prezentowane na pierwszym spotkaniu :)

  • Proszę o przekazanie informacji, kto chciałby zaprezentować swoją dobrą praktykę. Czas prezentacji nie powinien przekraczać 10 min/osobę. Potrzebujemy 4 prezentacje. Dobrze byłoby, aby prezentacje dotyczyły różnych przedmiotów, aplikacji, problemów i aby nie powtarzały się zagadnienia omawiane na pierwszym spotkaniu.  Mogą być zaś to dobre praktyki, które były już opublikowane w kursie internetowym.

Wszystkie informacje proszę przekazywać za pośrednictwem bloga. Jak otrzymam od Was wiadomości, poproszę Was wówczas o dobranie się w pary, w których będziecie pracować na warsztatach:)

I ostatnia kwestia. W programie naszego spotkania przewidziany jest czas na moją prezentację. Zastanawiałam się, o czym mogłaby ona być. Mój pomysł jest taki, że chciałabym Was zachęcić do tworzenia filmików edukacyjnych. Jednak, jeśli macie jakieś inne, ważne potrzeby dajcie mi o nich znać. Być może będę mogła zmienić temat i zaprezentować inne zagadnienie.

Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam. W przypadku jakiś pytań, wątpliwości bardzo proszę o kontakt. Oczywiście czekam również na Wasze wiadomości.

Serdecznie pozdrawiam

Katarzyna Czerwińska