Moi drodzy aby dojechać do naszej szkoły czyli Szkoły Podstawowej nr 6 ul. Staszica 17 trzeba przepłynąć darmowym promem.

Jeżeli przyjedziecie pociągiem to wysiadacie na stacji Świnoujście wychodząc z dworca widzicie przeprawę promową „Bielik” i tam się kierujecie aby przepłynąć promem, który pływa co 20 minut. Po przepłynięciu wysiadacie z promu i idziecie prosto wzdłuż wybrzeża. Dochodzicie do skrzyżowania ulic: Daszyńskiego, Marynarzy na rogu jest knajpka a z drugiej strony sklep z drzwiami. Skręcamy w ulicę Marynarzy i dochodzimy do ronda widać kościół a po drugiej stronie kościoła sklep Media Ekspert idziemy wzdłuż tego sklepu i dochodzimy do ulicy Staszica, w którą skręcamy i idziemy do szkoły.

 

Jeżeli wybieracie się do Świnoujścia samochodem to musicie kierować się na przeprawę promową Karsibór.  Jadąc 3 za Międzyzdrojami w Łunowie  na rondzie drugi zjazd i cały czas prosto i dojedziecie do przeprawy. Po przeprawieniu się promem jedziecie cały czas prosto za sklepem Biedronka skręcacie w prawo i jedziecie prosto do drugich świateł po waszej lewej stronie będzie niebieski sklep handlowy Uznam na tych światłach skręcacie w lewo i na skrzyżowaniu w prawo i po waszej lewej stronie jest szkoła.