Witam serdecznie,

w nawiązaniu do emaila, ponawiam zapytanie, czy wszystkim Wam odpowiada termin 20 września i u kogo w szkole moglibyśmy zorganizować trzecie spotkanie naszej sieci? Scenariusze  tego spotkania (organizacyjny i merytoryczny) są takie same jak podczas poprzednich spotkań.

Z wytycznych CEO przypomnę tylko, że:

„Termin oraz miejsce spotkania sieci ustalane są na blogu wspólnie ze wszystkimi uczestnikami sieci. Osobami uczestniczącymi są koordynatorzy/-ki oraz nauczyciele/-ki ze szkół biorących udział w rządowym programie Cyfrowa Szkoła. Liczba osób uczestniczących – około 20 osób (z każdej szkoły poza koordynatorami może przyjechać na spotkanie max. dwójka nauczycieli).

Przed spotkaniem musimy ustalić wspólnie:
 jakie narzędzia i aplikacje będą przedstawiane w czasie sesji uczenia się i nauczania i jakie przykłady dobrych praktyk będą prezentowane podczas spotkania (mogą być te same, co w kursie, ale inne niż te prezentowane na pierwszym spotkaniu).

Przed spotkaniem, na blogu powinniśmy zastanowić się nad:
– jedną rzeczą, którą potrafimy zaprezentować Koleżankom i Kolegom (w kontekście nauczania z TIK);
– jedną rzeczą, której chcielibyśmy się nauczyć.

W trakcie dwóch sesji będziecie pracować w parach, zgodnie ze swoimi umiejętnościami i potrzebami. Dobór w pary ma nastąpić przed warsztatem, na blogu. W trakcie jednej z sesji połowa osób będzie uczącymi się, a w trakcie drugiej będzie uczyć.”

Bardzo proszę o zamieszczenie przez Was informacji na blogu.

Pozdrawiam serdecznie,

Błażej