Cyfrowa szkoła

Projekt systemowy "Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego w przedszkolach i szkołach", komponent e-nauczyciel jest programem uzupełniającym rządowy program Cyfrowa Szkoła.

Nasza sieć

Nasza sieć

Sieć nr 11 obejmująca: Szkołę Podstawową nr 3 w Zambrowie, Szkołę Podstawową w Srebrnej, Szkołę Podstawową w Kupiskach i Szkołę Podstawową Nr 1 w Zespole Szkół w Mońkach.
Ostatnie wpisy

TRZECIE SPOTKANIE

Zapraszam na trzecie spotkanie do Szkoły Podstawowej nr 3 w Zambrowie 20 września na godzinę 9.30. Bożena  

Zaproszenie na lekcję otwartą do Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zambrowie

Dnia 12 czerwca 2013 r. na 3 godzinie lekcyjnej (9.50 – 10.35) w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Zambrowie odbędzie się lekcja otwarta z historii, którą poprowadzi pan Andrzej Konopka. Lekcja odbędzie się w sali nr 31 na II piętrze. Tematem zajęć: „Osiągnięcia starożytnych Rzymian” Klasa IV. Lekcja  z wykorzystaniem narzędzi TIK....

Dobre praktyki szkoły podstawowej nr 1 w Mońkach

Link do strony z dobrymi praktykami Dobre praktyki SP1 w Mońkach Pozdrawiamy  

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kupiskach zaprasza na kolejną lekcję otwartą.

Lekcja odbędzie się dnia 28.05.2013r. na drugiej godzinie lekcyjnej o 8,40. Będzie to lekcja z języka angielskiego w klasie VI. Lekcję poprowadzi Hanna Zawalich. Temat lekcji: Can I borrow your bike, please? False friends. Dialogues. Serdecznie zapraszamy nauczycieli z naszej sieci.

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kupiskach zaprasza na kolejną lekcję otwartą

dnia 22 maja 2013r. na drugiej godzinie lekcyjnej o godz. 8,40. Jest to lekcja z języka polskiego w klasie IV. Temat: Co nam daje książka? – na podstawie utworu „Książka” Edwarda Szymańskiego. Lekcję poprowadzi Bożena Gutowska. Serdecznie zapraszamy nauczycieli z naszej sieci nr 11.

Po drugim spotkaniu sieci

Dziękuję koordynatorom i dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 z Moniek za organizację drugiego spotkania sieci 11 a wszystkim uczestnikom za współpracę w sympatycznej atmosferze.

Szkoła Podstawowa w Kupiskach zaprasza na kolejną lekcję otwartą

dnia 20.05.2013r. na drugiej godzinie lekcyjnej o godz. 8,40. Lekcja z przyrody w klasie IV. Temat lekcji: „Czy wszystkie skały są twarde?” Lekcję poprowadzi Agnieszka Mieczkowska. Serdecznie zapraszamy nauczycieli sieci nr 11.

Dobre praktyki – scenariusze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupiskach

znajdują się na witrynie internetowej szkoły pod adresem:   Scenariusze – dobre praktyki   Zapraszamy do odwiedzania i korzystania z naszych doświadczeń.

Zaproszenie na 2 kolejne lekcje otwarte

Dnia 17 maja 2013 r. na 2 godzinie lekcyjnej (8.55 – 9.40) w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Zambrowie odbędzie się lekcja otwarta z j. polskiego, którą poprowadzi pani Emilia Bilecka. Lekcja odbędzie się w pracowni j. polskiego (sala nr 18, I piętro). Tematem zajęć: „Utrwalamy wiadomości o cześciach mowy.” Klasa V....

Zaproszenie na lekcję otwartą.

termin, miejsce i zadania na 2 spotkanie sieci 11

Witam przed 2 spotkaniem sieci 11 i przesyłam garść informacji. Przypominam ,że spotykamy się 17 maja (piątek) o godz.15:00 w Zespole Szkół w Mońkach Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Mońkach ul. Planetarna 3 Celem spotkania jest m.in. wymiana doświadczeń związanych z wykorzystywaniem otrzymanego sprzętu w nauczaniu przedmiotowym oraz zaprezentowanie dobrych praktyk...

Zaproszenie do Moniek

Wszystkich uczestników sieci 11serdecznie  zapraszam na spotkanie w Mońkach 17.05.2013. o godz. 15. Więcej szczegółów  we czwartek ponieważ 13-15.05 jesteśmy na wycieczce w Gdańsku. Pozdrawiam Sławomir Szpyruk  
css.php