Witam Szanownych Nauczycieli ze szkół należących do „13-tki”.

Przed nami pierwsze spotkanie sieci. W tym miejscu mamy wspólnie ustalić jego termin, miejsce oraz po części jego przebieg. Bardzo zależy mi, aby wszelkie decyzje były wspólne i odpowiadały oczekiwaniom jak największej liczby osób, dlatego też zachęcam wszystkich koordynatorów oraz pozostałych zaangażowanych nauczycieli do wypowiedzi.
Chciałabym zaproponować jako wstępny termin- 22 marca 2013r. Co do miejsca-jestem otwarta na propozycje z Państwa strony.
W trakcie naszego spotkania będzie miejsce do wymiany doświadczeń z zastosowania TIK.  Będą poświęcone temu dwie aktywności.
Jedna z nich to praca w parach. Proszę zatem, aby każdy z uczestników napisał:
1)  jaką aplikacją lub narzędziem potrafi się posługiwać/stosować i mógłby w trakcie spotkania podzielić się swoim doświadczeniem z inną osobą;
2) działania/obsługi/stosowania jakiej aplikacji lub narzędzia chciałby się w trakcie spotkania nauczyć.
Te informacje pozwolą na ustalenie par, tak aby każdy mógł w czasie spotkania pracować nad czymś co odpowiada jego realnym potrzebom. Dzięki temu również mi łatwiej będzie przygotować się do spotkania.
Druga aktywność związana jest z prezentacją dobrych praktyk na forum. Może być zarówno dobrą praktyką, którą przedstawicie/przedstawiliście  w kursie, ale może to być coś innego. Jej wybór należy do Państwa. Czekam zatem na propozycje w tym zakresie oraz zapraszam do wypowiedzi w poruszanych przeze mnie kwestiach.

Monika Staruzik
opiekunka sieci