Serdecznie zapraszam na pierwsze spotkanie lokalne koordynatorów i nauczycieli (do 2 z każdej szkoły) sieci nr 16, które odbędzie się 17 kwietnia 2013 roku w godzinach 12.30 – 18.00 w Szkole Podstawowej nr 22 w Płocku (ul. Czwartaków 6) . Bardzo dziękuję Dyrekcji tej szkoły za udostępnienie placówki:) Cieszę się, że udało nam się ustalić miejsce i czas spotkania zgodny z oczekiwaniami tych, którzy w tej sprawie zabrali głos.

Sieć tworzą: Szkoła Podstawowa w Bielsku, Szkoła Podstawowa w Emilianowie, Szkoła Podstawowa w Gąbinie, Szkoła Podstawowa nr 3 w Płocku, Szkoła Podstawowa nr 15 w Płocku,  Szkoła Podstawowa nr 22 w Płocku, Szkoła Podstawowa w Starej Białej.

Ze względów organizacyjnych proszę Koordynatorów każdej szkoły z sieci nr 16  o:
1. informację, dotyczącą ilości i potrzeb osób, które wezmą udział w spotkaniu (potwierdzenie udziału w spotkaniu);
2. wskazanie narzędzia TIK, z którego Państwo najchętniej korzystacie, i chcielibyście pokazać je innym;
3. wskazanie narzędzia, które chcielibyście poznać;
4. wybranie przykładu dobrej praktyki (moduł III i IV), o której mogliby państwo opowiedzieć innym.
Informacje te można przesyłać na mój adres mailowy lub zamieszczać bezpośrednio na blogu. Będą one bardzo przydatne, bo łatwiej nam będzie połączyć się w pary tak,  aby była osoba- ekspert od  narzędzia TIK i taka, która rzeczywiście chciałaby się tego narzędzia TIK nauczyć.
W ramach kursu internetowego, w sprawozdaniu do modułu III i IV opisywali Państwo wypracowane przez siebie dobre praktyki, w związku z tym, mam nadzieję, że krótka prezentacja pomysłu i rozwiązań na spotkaniu nie będzie się wiązała z dodatkową pracą dla nikogo z uczestników. Wystarczy zgrać gotowy już przecież materiał.

Liczę, że spotkanie będzie owocne. Czekam na informacje od Państwa i  do zobaczenia
Jolanta Podwysocka