Kochani Koordynatorzy sieci nr 21!

We wrześniu czeka nas ostatnie ze spotkań  sieci współpracy.
Nie będzie się znacząco różnić od wcześniejszych.  Tak samo jak wcześniej, możecie (choć nie musicie) zabrać ze sobą na spotkanie nauczycieli (do dwóch osób z każdej szkoły). Nie zmieni się też wymagana długość spotkania (pięć godzin).
Z przyjemnością odebrałam informację z CEO, iż będę mogła ponownie poprowadzić ostatnie spotkanie sieci nr 21 . Tak więc – przystąpmy do działań!

  1. Po pierwsze, musimy ustalić, gdzie i kiedy takie spotkanie może się odbyć. Proponuję, wyłączyć szkoły w Klwatce i Radomiu, gdyż w nich już gościliśmy. Informacje o ustaleniach muszę przesłać do CEO najpóźniej do 15 września, dlatego proszę o ekspresowe decyzje. Jeśli chodzi o moją dyspozycyjność, zajęte mam następujące terminy: 13, 20, 27(piątki), 24(wtorek), 30(poniedziałek) – i o jeszcze jednym terminie na razie nie mam wieści. Poza tym powinnam dać radę.
  2. Drugim naszym zadaniem jest dobranie się w pary i ustalenie, czego będziemy się wzajemnie uczyć. Każdy zgłasza, co może zaoferować oraz czego chciałby się nauczyć.  Jeśli jakieś zapotrzebowania nie będą mogły być spełnione przez żadnego z Koordynatorów, zadanie to sceduje się na mnie (obym sprostała). Z doświadczenia wiem, że sprawdza się przywiezienie własnych laptopów z wpisanymi programami – to usprawnia pracę.
  3. I ostatnie zadanie: proszę wybrać jakąś dobrą praktykę z przesyłanych przez Was w sprawozdaniach, gdyż będą one prezentowane na naszym spotkaniu.

No to cóż – czekam na wpisy na blogu.

Ze słonecznym pozdrowieniem-

Danka