Witam!

Cieszę się, że udało nam się spotkać z niektórymi członkami sieci na sympozjum w KP CEN. Informuję więc, że spotkanie sieci odbędzie się nie jak wstępnie pisałam 15 kwietnia, ponieważ w tym dniu sprawdzamy sprawdziany po SP – niektórzy z koordynatorów ( ja też) są egzaminatorami – realne terminy to e 16 lub 23 kwietnia- czekam do końca tygodnia na informację, który termin Państwo wybieracie . Wiem, ze 23 kwietnia są egzaminy gimnazjalne, a niektórzy z Państwa pracują w dwóch szkołach – jednak możemy ustalić spotkanie na godzinę 13 – 13.30. Myślę, że nie byłoby to problemem. Miejsce spotkania – dzięki uprzejmości Pani Dyrektor i Pana Jerzego – Wołuszewo. Jeśli chcielibyście Państwo skorzystać z obiadu – proszę o informację – z tym, że niestety, CEO nie funduje :( – trzeba za niego zapłacić z własnej kieszeni. Spotkanie ma trwać 5 godzin ( z dwiema przerwami).

Dużo czasu zajmą nam sesje wzajemnego  uczenia się i nauczania, dlatego proszę, byście Państwo zastanowili się nad:

– jedną rzeczą, którą świetnie potraficie (w kontekście nauczania z TIK);
– jedną rzeczą, której chcielibyście  się nauczyć.

Proszę, byście Państwo na blogu dobrali się w pary, w których będziecie pracować zgodnie ze swoimi możliwościami i umiejętnościami.

W trakcie warsztatu jedna z sesji poświęcona będzie prezentacji i wymianie dobrych praktyk. W ramach kursu internetowego, w sprawozdaniu do modułu III i IV opisywaliście i udostępnialiście wypracowane przez siebie dobre praktyki, a więc nie będzie to  dodatkową pracą.
Na blogu możecie Państwo  zgłaszać chęć zaprezentowania swojej dobrej praktyki. Czas prezentacji nie powinien przekroczyć 10 minut/osobę.

Dobrze byłoby, aby prezentacje dotyczyły różnych przedmiotów/ aplikacji/ problemów. Proszę, piszcie Państwo na blogu, obsługi jakich  aplikacji/ narzędzi, chcielibyście się nauczyć. Czekam na odzew i pozdrawiam serdecznie, Ela Krauze