Cyfrowa szkoła

Projekt systemowy "Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego w przedszkolach i szkołach", komponent e-nauczyciel jest programem uzupełniającym rządowy program Cyfrowa Szkoła.

Nasza sieć

Nasza sieć

Tutaj dodaj opis Waszej sieci.
Ostatnie wpisy

nasz nowy blog

zapraszamy do czytania sportowych newsów w ZSS w Wolsztynie: blog w programie WF z Klasą  

Rodzaje tablic multimedialnych

Mam do Was prośbę. Napiszcie, jakie tablice polecacie. Będę w czerwcu kupować coś do przedszkola, które prowadzę. Chętnie skorzystam z Waszych doświadczeń.

Polecamy ciekawe linki

Witajcie! Otwieram nowy wątek. Wpisujcie proszę linki do stron godnych polecenia. Chwalcie się, bo macie czym.

Drugie spotkanie sieci nr 34

Witajcie „Cyfrowi” z sieci 34 Nastał czas organizacji już drugiego spotkania Waszej sieci. Tym razem ja będę miała przyjemność je moderować. Z niektórymi z Państwa chyba miałam już przyjemność podczas konferencji otwierających. Podczas pierwszego spotkania ustaliliście „coś” w odniesieniu do drugiego? Czekam na Wasze propozycje dotyczące daty, godziny oraz miejsca spotkania. Pozdrawiam, Ewa Kasprzyk-Nijaka.

Spotkanie sieci nr 34

Zgodnie z ustaleniami spotkamy się w poświąteczną środę 3.04.2013 r.  o godz. 15.00 w Kościanie. Adres szkoły: ZS nr 4 im. Mariana Koszewskiego 64-000 Kościan ul. 27 Stycznia 1.   Pozdrawiam wszystkich z sieci nr 34 Krzysztof Żuchowski

Witamy się

Serdecznie Państwa witam na naszym blogu. Sieć nr 34 wybrałam nieprzypadkowo. Mieszkam bowiem w Czempiniu. Do niektórych z Państwa nie mam wcale tak daleko. W „Cyfrowej Szkole” pracuję jako trener. Miałam zatem przyjemność szkolić moderatorów, z którymi już się spotkaliście. Pracuję też w projekcie jako mentor w kursie internetowym dla moderatorów i dzięki temu poznałam...
css.php