Dzień dobry wszystkim! Dziękuję Joli za super miłe zapowiedzenie mnie na Waszym blogu. Jola przekazała mi już niektóre uwagi po pierwszym spotkaniu i przeczytałam cały blog.
Będę miała przyjemność w poniedziałek, 27 maja poprowadzić drugie spotkanie sieci nr 51, tak jak zostało wcześniej ustalone, w Szkole Podstawowej nr 26 w Dąbrowie Górniczej ( tylko na razie nie wiem, na którą godzinę ustaliliście spotkanie).W czasie jego trwania, zgodnie ze scenariuszem:
- poznamy kolejne narzędzia TIK;
- zaprezentujemy dobre praktyki wykorzystania TIK na zajęciach;
-trochę porozmawiamy o nurtujących nas sprawach.
Proszę, aby wszyscy zastanowili się nad dwiema rzeczami:
1. kto jakie narzędzie TIK lubi i potrafi się nim posługiwać na tyle dobrze, że może nauczyć go innych;
2. kto jakiego narzędzia TIK chciałby się nauczyć.
Oprócz tego każda szkoła przygotowuje 10 min. prezentację wybranej dobrej praktyki. Można skorzystać z tych, które umieściliście już we wcześniejszych sprawozdaniach.
Swoje wybory/tematy prezentacji i wszelkie dodatkowe sugestie, potrzeby dotyczące spotkania wpisujcie w komentarzach pod wpisem. Napiszcie też, kto imiennie będzie na spotkaniu. Ja jestem mentorem grupy 121 i cieszę się, że wreszcie niektórych poznam w realu. I mam nadzieję, że ponownie sporo się nauczymy ( ja się uczę i uczę, a czuję się coraz bardziej cyfrowym emigrantem).
Pozdrawiam i czekam na Wasze komentarze , Iwona Wanda Grygiel