Witajcie,

dziękuję za odzew – zgodnie z zaproszeniem Mariusza i ustaleniami spotykamy się 1 X 2013r. w SP4 w Sosnowcu o godz. 13-tej.

Spotkanie to będzie podobne do poprzednich i ma trwać 5 godz (300 minut), więc proszę, żebyście zarezerwowali sobie tyle czasu.

Zaproście i zabierzcie ze swojej szkoły max. 2 nauczycieli.

Musimy już ustalić, jakie narzędzia i aplikacje będziecie przedstawiać w sesji uczenia się i nauczania – każdy z Was ma się zastanowić  nad jedną rzeczą, którą potraficie (żeby ją przedstawić w parze drugiej osobie) i nad jedną rzeczą, której chcielibyście się nauczyć – to dobrze byłoby zgrać na blogu, bo nad tym będziecie pracować w parach.

Ponadto będziemy omawiać – podsumowywać Wasze doświadczenia: Co się sprawdziło i będziecie kontynuować, a co się nie sprawdziło.

Również jeśli chcecie poznać jakąś nową aplikację/narzędzie to dajcie mi znać – jeśli będę mogła to je dla Was przygotuję.

Proszę Was również o przygotowanie i na spotkaniu o prezentację dobrych praktyk – ważne aby były inne od prezentowanych na naszych poprzednich spotkaniach.

Jeśli ktoś z Was może zająć się dokumentowaniem spotkania w formie zdjęć lub filmu, to proszę o przyniesienie sprzętu.

Cele warsztatu:

  • wymiana doświadczeń związanych z wykorzystywaniem otrzymanego sprzętu w nauczaniu przedmiotowym. Zaprezentowanie dobrych praktyk wykorzystania TIK
  • poznanie nowych narzędzi, aplikacji i programów
  • zaplanowanie działań w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Tak, jak widzicie cele, pracy mamy sporo. Proszę o informacje co kto przygotuje i dane nauczycieli, lub chociaż ilość, żebym mogła przygotować dokumenty do wypełnienia.

UFF, to na razie tyle :)

Czekam na informacje i do zobaczenia :)