Cyfrowa szkoła

Projekt systemowy "Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego w przedszkolach i szkołach", komponent e-nauczyciel jest programem uzupełniającym rządowy program Cyfrowa Szkoła.

Nasza sieć

Nasza sieć

Nasza sieć obejmuje cztery szkoły podstawowe. Znajdują się one w Chmielowie, Czyżowie, Ostrowcu Świętokrzyskim (SP nr 10) oraz Staszowie (SP nr 2). Dzieli nas niezbyt duża odległość, więc mam nadzieję, że organizacja spotkań, jakie będą się w ramach sieci odbywały, nie sprawi nam trudności. Powodzenia!
Ostatnie wpisy

Trzecie spotkanie sieci

Drogie koordynatorki, Mam nadzieję, że jeszcze tu zaglądacie.Minęły wakacje i czas wracać do pracy. Ufam, że jesteście wypoczęte i pełne zapału. Przed nami trzecie spotkanie sieci, które musi odbyć się jeszcze we wrześniu. Tak samo jak wcześniej, możecie (choć nie musicie) zabrać ze sobą na spotkanie nauczycieli (do dwóch osób z każdej szkoły).  Nie zmienia...

Spotkania lokalne

Witam wszystkich. Owocną współpracę czas zacząć;) W związku z koniecznością zorganizowania spotkania lokalnego w ramach naszej sieci współpracy, proponujemy  wraz z moją Panią Dyrektor spotkanie w naszej placówce, tj. w Ostrowcu Św., termin – 5.04 lub 6.04.2013 r. Zapraszamy wszystkich gorąco do naszego uroczego miasta;) Czekam na informacje z Państwa strony.  

Współpracę czas zacząć…

Witam dyrektorów i koordynatorów pracujących w szkołach, którymi będę miała przyjemność się opiekować. Zapraszam Was do współpracy, do dzielenia się refleksjami, problemami, doświadczeniami… i wszystkim,  w czym mogłabym Wam pomóc. Abyśmy mogli się lepiej poznać, proszę każdego o uzupełnienie własnego profilu. Napiszcie w nim choć parę słów o sobie (staniemy się w ten sposób mniej...

Witaj, świecie!

To jest pierwszy wpis na blogu. Jako nowy użytkownik WordPressa powinieneś przejść do swojego kokpitu, aby usunąć ten wpis i utworzyć nowy z własną treścią. Baw się dobrze!
css.php