WITAM

Informuję, że spotkanie sieci odbędzie się zgodnie z Waszymi sugestiami 11 kwietnia o godzinie 11.00 w Szkole Podstawowej nr 3 im Jana Brzechwy w Puławach na ul. Jaworowej 6 . Celem spotkania będzie:

  • wymiana doświadczeń doświadczeń związanych z wykorzystywaniem otrzymanego sprzętu w nauczaniu przedmiotowym. Zaprezentowanie dobrych praktyk wykorzystania TIK.
  • Poznanie nowych narzędzi, aplikacji i programów.
  • Poznanie zasad uczenia się dorosłych.poszukiwanie dobrych praktyk oraz narzędzi TIK Poszukajcie takich jakimi chcielibyście się podzielić z innymi. Więcej informacji prześlę gdy otrzymam od Was akceptację spotkania.
ZADANIA DLA WAS PRZED SPOTKANIEM:

  1. NAPISZCIE NA BLOGU, ILE OSÓB Z DANEJ SZKOŁY PRZYJEDZIE NA SPOTKANIE (PODAJCIE IMIONA).
  2. NAPISZCIE NA BLOGU O JEDNEJ UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRĄ POTRAFICIE ( W KONTEKŚCIE NAUCZANIA Z TIK) I O JEDNEJ UMIEJĘTNOŚCI, KTÓREJ CHCIELIBYŚCIE SIĘ NAUCZYĆ.
  3. DOBIERZCIE SIĘ W PARY NA BLOGU ( W ZALEŻNOŚCI OD ZGŁASZANYCH INFORMACJI – VIDE PUNKT 2.).
  4. PROSZĘ, ABY KAŻDA SZKOŁA PRZYGOTOWAŁA JEDEN SCENARIUSZ (Z DOBRYCH PRAKTYK Z WASZEGO KURSU INTERNETOWEGO). NAPISZCIE NA FORUM, JAKIEGO PRZEDMIOTU TEN SCENARIUSZ DOTYCZY.

Na blogu osoby uczestniczące mogą zgłaszać chęć zaprezentowania swojej dobrej praktyki. Czas prezentacji nie powinien przekroczyć 10 minut/osobę, w związku z czym można zaplanować 4 prezentacje. Dobrze byłoby, aby prezentacje dotyczyły różnych przedmiotów/ aplikacji/ problemów. PROSZĘ ZGŁASZAĆ SIĘ NA BLOGU – KTO I Z JAKIEGO PRZEDMIOTU CHCE ZAPREZENTOWAĆ CIEKAWY SCENARIUSZ.

Pozdrawiam
Małgorzata