witam po wakacjach!

Wierzę, że udało się Wam odpocząć i nabrać nowych sił do pracy. Pełni wakacyjnych wrażeń i chętni do pracy czekacie na ostatnie ze spotkań pilotażowych sieci współpracy.

Trzecie spotkanie Naszej sieci współpracy nie będzie się znacząco różnić od wcześniejszych. Jego celem będzie znowu pomóc Wam w wymienianiu się dobrymi praktykami i pomysłami na stosowanie narzędzi TIK w szkole. Tak samo jak wcześniej, możecie (choć nie musicie) zabrać ze sobą na spotkanie nauczycieli (do dwóch osób z każdej szkoły). Nie zmieni się też wymagana długość spotkania (pięć godzin).

Ustalono, że trzecie spotkanie powinno być prowadzone przez opiekuna danej sieci. Dlatego bardzo proszę abyśmy wspólnie ustalili  gdzie (właściwie już ustaliłyśmy. Dziewczyny – zapraszacie?) i kiedy takie spotkanie może się odbyć, i dajcie mi znać. Pamiętajcie, że musimy zdążyć przed końcem września, a ja chciałabym znać termin i miejsce spotkania najpóźniej do 12 września.
Ale ja mam lekki problem. W tym roku pracuję co dzień do 14.30 (w piątek do 13.30), a 18 września jadę z klasą na wycieczkę (1 dzień).  Dla mnie najlepiej gdyby to była sobota, w innym przypadku muszę się zwalniać (choć nie będzie to mile widziane :) ). No i zastanówmy się jak tam dojechać. chyba trzeba pomyśleć o wspólnym transporcie (może uśmiech do którejś dyrekcji sp2 lub sp3)

pozdrawiam i czekam na jakiś sygnał :)