Cyfrowa szkoła

Projekt systemowy "Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego w przedszkolach i szkołach", komponent e-nauczyciel jest programem uzupełniającym rządowy program Cyfrowa Szkoła.

Blog sieci nr 70

Blog sieci nr 70

SP Czarna, SP Krzywa, SP z Oddz. Int. w Zespole Szkół Pustków, SP z Oddz. Int. Pustynia, SP nr 2 Sędziszów Małopolski.
Ostatnie wpisy

Trzecie spotkanie sieci

Jak miło, jak fajnie, jaka kawa dobra, a jakie ciasteczka…

Trzecie spotkanie sieci

Gości nas ponownie szkoła w Sędziszowie Małopolskim. Spotykamy się w piątek 20 września.

Podsumowanie

Kończy się kurs, ale nie praca w szkole z TIK. Co ciekawego wydarzyło się ostatnio?

Drugie spotkanie sieci

W związku z brakiem innych  propozycji spotkanie odbędzie się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami tj. 22.05.2013. o godzinie 8.00 w Szkole Podst. nr 2 w Sędziszowie Młp. Koordynatorów proszę o przygotowanie dobrych praktyk którymi chcą się podzielić z innym, Może jakaś lekcja pokazowa? opis narzędzi TIK… Jeśli koordynator z którejś szkoły nie może stawić się osobiście...

problemy z drugim spotkaniem

Witam Dziwią mnie te „niemożności”, termin spotkania został ustalony dość dawno. Inne przyczyny powstały później. Wiadomo było że jest spotkanie. Ale nie mnie to oceniać. Odwołanie udziału w spotkaniu przez jedną szkołę powoduje dodatkowe kłopoty innym szkołom. Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie na ile jest to w porządku. Przypominam, że udział w tym spotkaniu jest...

Drugie spotkanie

Witam wszystkich koordynatorów. Nazywam się Marian Switek. Przypadła mi w udziale przyjemność prowadzenia drugiego spotkania Waszej sieci. Proszę o przekazanie informacji co do planów na to spotkanie, jakie programy, ewentualnie lekcje pokazowe, dobre praktyki chcecie przedstawić.

Owoce pierwszego spotkania

Sędziszowskie spotkanie dawno za nami. Miło się pracowało w gościnnym miejscu. Do następnego spotkania jeszcze trochę czasu. Wspólna praca z mapą myśli www.text2mindmap.com dała nam obraz uczestników pierwszego spotkania sieci 70. Pochwalcie się, jeżeli ktoś wykorzystał już coś z naszego spotkania i zechce to umieścić na blogu. Dziękuję za owocną wspólną pracę.

Potrzebny gwizdek na start

Start opóźniony. Czekamy na „gwizdek” dla sieci, może będzie nim konferencja regionalna 22 marca w Krakowie.

Blogerzy na start

Witam serdecznie cyfrowych koordynatorów i koordynatorki w sieci nr 70. Rozpoczynamy pracę z blogiem i przygotowanie do spotkania w realu. Czy są już pomysły na miejsce i czas pierwszego spotkania?
css.php