maj 09

Nasza praca projektowa na WOS

Od pewnego czasu klasy pierwsze prowadzą blogi na różne tematy. Blogi te tworzymy w ramach projektu uczniowskiego z WOSu. Teraz przedstawie wam kilka blogów z tego projektu. Najpierw napisze o blogu, który prowadzę ja razem z moją koleżanką jest to www.wasze-gniazdko.blogspot.com. Piszemy o zajęciach ma miłe spędzanie wolnego czasu. Następny blog to  www.reporterzyweb.blogspot.com, ten pisany jest o trosce dla zwierząt. Są jeszcze:  http://projekt-szkolny.blogspot.com/ -  o tańcu, http://muzykamoimioczami.blogspot.com/  – o muzyce, http://fascynujacyswiat.blogspot.com/ - o fascynującym świecie ;) http://www.dreamschool8.blogspot.com/ - o wymarzonej szkole, http://trzechbloggerow.blogspot.com/ - o naszym mieście Sosnowiec i okolice, http://nasza-szkola-perspektywa.blogspot.com/ - o szkole i gimnazjalistach. Jest jeszcze wiele innych blogów, ale nie jestem w stanie ich wszystkich wypisać.

 

kwi 17

Dzisiaj nasze koleżanki Agata, Kasia i Daniela z I a prowadziły lekcje:)

 

 

Dzisiaj, cześć lekcji historii została przeprowadzona przez dziewczyny z klasy I a, temat Rzesza Ottonów, wkrótce relacja na KE Gim 8

kwi 08

OnLineDrama

Na historii mamy nową zabawę:) Nasz nauczyciel  przystosował metodę edukacyjną, dramy do warunków on-line. Zbieramy punkty, dostajemy medale. Co z tego wyszło zobaczcie sami:)