Zdjęcia z pleneru wschodzącego filmu

file:///C:/Users/pc/Desktop/DSC00106.JPG file:///C:/Users/pc/Desktop/DSC00105.JPG file:///C:/Users/pc/Desktop/DSC00108.JPG file:///C:/Users/pc/Desktop/DSC00107.JPG
file:///C:/Users/pc/Desktop/DSC00117.JPG file:///C:/Users/pc/Desktop/DSC00113.JPG
file:///C:/Users/pc/Desktop/DSC00114.JPG
file:///C:/Users/pc/Desktop/DSC00115.JPGfile:///C:/Users/pc/Desktop/DSC00116.JPG

Wywiad z Maciejem Ślesickim.

Maciej Ślesicki nie ma pojęcia jakie cechy powinien posiadać reżyser, jego zdaniem bardzo trudno to zdefiniować. Wykładowcy nigdy nie wiedzą czy student nadaje się na reżysera. Pana Ślesickiego śmieszą skomplikowane egzaminy do szkół państwowych, jednak on sam zdawał ten egzamin, razem z nim dostało się kilkanaście innych osób, lecz nie wszyscy dali sobie radę z tym zawodem. Więc ten wybór okazał się średnio trafny i kiedy przychodzą ludzie do niego na egzamin, szuka osób z wrażliwością, potencjałem, pasją i przede wszystkim pracowitością. Osoba, która na pierwszy rzut oka nie wygląda jak reżyser, może tak naprawdę zrobić większe wrażenie niż osoby, które na nich wyglądają. Mówi o tym historia Katarzyny Rosłaniec, która teraz wydaje pełnometrażowy debiut ,, Galerianki”
-
„Czego potrzeba nam, by stać się reżyserami”
Przede wszystkim potrzeba nam wielkiej chęci do tworzenia filmów. Potrzeba pasji, aby móc rozwijać swój talent. No i poza tym potrzeba nam pracowitości i mocnego przyłożenia się do zadania, które chcemy zrealizować i w przyszłości coś osiągnąć.
-
„Jakie cechy i umiejętności już posiadamy jakich nam brakuje”
Jesteśmy dość pracowite co widać po naszych ukończonych modułach.Jesteśmy chętne do poznawania nowych rzeczy. Nie boimy się wyzwań. Na pewno brakuje nam całkowitego dokształcenia w reżyserowaniu, grze aktorskiej itp. Mamy nadzieję, że dzięki temu programowi nauczymy się bardzo wiele i osiągniemy dużo rzeczy ;)
-
Pozdrawiamy. Grupa SKIBSON <3

 

Teledysk

Link do teledysku piosenki „Chandelier” – Sia:

www.youtube.com/watch?v=2vjPBrBU-TM

Wybrałyśmy ten teledysk, ponieważ pobudza on emocje i umysł. Głowna bohaterka to jedenastoletnia dziewczynka, która tańczy tam taniec współczesny połączony z baletem i wyraża na nas dobre wrażenie;-) Jest bardzo przekonująca. Jej ruchy i szaleństwo wyjaśni wam tekst. Ten taniec wręcz przekazuje jego treść. Naprawdę polecamy:-)

Hej .
Chciałyśmy wam pokazać własnoręcznie robione zdjęcia z różnych perspektyw :
-ptasiej
-żabiej
-zbliżeniu bliskim
-planie bliskim
Mam nadzieje,że wam się podoba. Zachęcamy do komentowania ;)

Ulubieni reżyserzy i reżyserki

TOP TEN

1. James Cameron – twórca filmu ”Titanic”, uważamy, że tak wiarygodne odwzorowanie faktycznych sytuacji jest bardzo trudne do wykonania, dlatego zaliczamy go do naszych ulubionych reżyserów.
2. Steven Spielberg - reżyser filmu ”Czas wojny”, stworzenie tak empatycznego filmu wymaga dużo zdolności, więc on również znajduje się na liście naszych ulubionych twórców.
3. Michał Kwieciński – autor wojennego filmu ”Jutro idziemy do kina”, ten film jest bardzo wzruszający i opowiada o szczęściu, ale niestety nie kończy się happy end’em.
4. Mark Steven Johnson – kreator filmu ”Ghost Rider” film ten należy do grupy thriller’ów, dlatego jego reżyser jest dla nas jednym z najwybitniejszych reżyserów.
5. Robert Gliński – wykonawca popularnego filmu ”Kamienie na szaniec”, dlatego że zabłysnął w oczach naszej grupy.
6. Jan Komasa – pomysłodawca najpopularniejszego utworu w tym sezonie ”Miasto 44”, który w tworzeniu tego filmu wykazał się dużą dojrzałością pomimo swojego młodego wieku.
7. James Wong – realizator filmu ”Oszukać przeznaczenie”, w którym ukazuje on zjawiska nadprzyrodzone, które ciężko jest nakreślić na ekranie.
8. Christopher Paolini – wykonawca filmu ”Eragon”, który należy do gatunków fantastycznych, a te gatunki są skomplikowane do odtworzenia.
9. Francis Lawrence – autor filmu ”Igrzyska Śmierci” jest to film, który porusza i trzyma w napięciu widza.
10.  Mitja Okon – reżyserka filmu ”Listy do M.”. Film zawiera dużo wątków i do samego końca utrzymuje widza w dobrym humorze.