Wywiad z Maciejem Ślesickim.

Maciej Ślesicki nie ma pojęcia jakie cechy powinien posiadać reżyser, jego zdaniem bardzo trudno to zdefiniować. Wykładowcy nigdy nie wiedzą czy student nadaje się na reżysera. Pana Ślesickiego śmieszą skomplikowane egzaminy do szkół państwowych, jednak on sam zdawał ten egzamin, razem z nim dostało się kilkanaście innych osób, lecz nie wszyscy dali sobie radę z tym zawodem. Więc ten wybór okazał się średnio trafny i kiedy przychodzą ludzie do niego na egzamin, szuka osób z wrażliwością, potencjałem, pasją i przede wszystkim pracowitością. Osoba, która na pierwszy rzut oka nie wygląda jak reżyser, może tak naprawdę zrobić większe wrażenie niż osoby, które na nich wyglądają. Mówi o tym historia Katarzyny Rosłaniec, która teraz wydaje pełnometrażowy debiut ,, Galerianki”
-
„Czego potrzeba nam, by stać się reżyserami”
Przede wszystkim potrzeba nam wielkiej chęci do tworzenia filmów. Potrzeba pasji, aby móc rozwijać swój talent. No i poza tym potrzeba nam pracowitości i mocnego przyłożenia się do zadania, które chcemy zrealizować i w przyszłości coś osiągnąć.
-
„Jakie cechy i umiejętności już posiadamy jakich nam brakuje”
Jesteśmy dość pracowite co widać po naszych ukończonych modułach.Jesteśmy chętne do poznawania nowych rzeczy. Nie boimy się wyzwań. Na pewno brakuje nam całkowitego dokształcenia w reżyserowaniu, grze aktorskiej itp. Mamy nadzieję, że dzięki temu programowi nauczymy się bardzo wiele i osiągniemy dużo rzeczy ;)
-
Pozdrawiamy. Grupa SKIBSON <3

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge