Good morning :)

Cieszycie się, że za niecałe dwa tygodnie wakacje? U nas jednak jeszcze trochę do zrobienia, co prawda sprawozdanie z ostatniego modułu już wysłane, jednak już w ten piątek u nas w szkole odbędzie się dzień przedsiębiorczości a co za tym idzie wszyscy uczestnicy kursu zaprezentują przed szkołą swoją cało roczną prace, jest jeszcze trochę do zrobienia, ale damy rade, bo jak nie my to kto ? :) Przed oficjalną prezentacją chcemy się pochwalić logiem naszej grupy(BAD LAMA): logo

 

 

Podoba Wam się ? :D

Czas tak szybko leci, dokładnie za miesiąc długo wyczekiwane

wakacje! 

 

Nasze praca nad projektem przebiega bez większych problemów, jesteśmy w trakcie robienia zadań z 5 modułu. Cieszymy się niezmiernie, że udało nam się podołać czasem trudnym zadaniom, które zostały dla nas przygotowane. Zdobyłyśmy nowe doświadczenia, które przydadzą się w dorosłym życiu :) Trafne uwagi naszego mentora pokazały nam na co powinnyśmy najbardziej zwrócić uwagę, jak wiadomo człowiek uczy się na błędach, ale najważniejsze to się nie poddawać i dążyć zawsze do celu, nawet jeśli droga nie jest łatwa, zawsze trzeba walczyć o swoje marzenia :)

Ta piosenka przypomina nam w trudnych chwilach, o tym że nie warto się poddawać:

YouTube Preview Image

Za oknem już maj, a nasi starsi koledzy i koleżanki piszą matury więc co się z tym wiąże mamy ponad tydzień wolnego, ale co dobre to się szybko kończy, już tylko weekend i będziemy musiały znowu zmierzyć się ze zobowiązaniami, które będą na nas czekały w szkole- w końcu wakacje tuż tuż, ale za nim nadejdą te dwa miesiące przerwy czeka nas masa nauki i różnych innych obowiązków.

Sprawozdanie z trzeciego modułu czeka na akceptacje naszego mentora, a my już z pełnym zaangażowaniem realizujemy zadania z modułu 4 „Finanse w firmie”. Analizujemy finanse naszej firmy i uczymy się określać, czym są nakłady i koszty oraz obliczać opłacalność przedsięwzięcia przy zastosowaniu wzorów na progi rentowności.

Bardzo się cieszymy, ponieważ takie doświadczenie na pewno przyda się nam w naszej przyszłości :) będziemy Was informować na bieżąco o naszych postępach :P Pozdrawiamy Was gorąco :P

Happy !

Święta już niedługo! ^^

Porządki zrobione? :D

Coraz bliżej również zakończenie drugiego modułu :) Niestety nie dałyśmy rady zrobić wszystkiego w takim czasie jak zaplanowałyśmy. Jedynym naszym usprawiedliwieniem może być to, że miałyśmy teraz masę nauki, gdyż każdy chce sprawdzić nasze wiadomości przed przerwą świąteczną :) Z małym poślizgiem, ale już prawie skończyłyśmy cały moduł. Mamy nadzieję, że będzie spełniał oczekiwania naszego mentora. Już prawie połowa kwietnia a do wakacji zostało 79 dni! czyli około 52 nauki szkolnej :) Cieszycie sie ? Mamy nadzieję, że wszyscy bez problemu zdacie do następnych klas, a niektórzy z Was dostaną sie do wymarzonej szkoły :) Będziemy trzymać za was szczególnie kciuki, bo wiemy, że zawsze towarzyszy nam niepewność czy znajdziemy nasze nazwisko na liście, a tym bardziej, że już niedługo egzaminy :)

A to nutka na ten tydzień ( jak zawsze pozytywnie) :

YouTube Preview Image

Hejka!

Z  dnia na dzień  jesteśmy  coraz bliżej zakończenia modułu. Mamy nadzieje, że wszystkim uda się sprostać wymaganiom postawionym w tym module!  A nasze  sprawozdania zostaną zaakceptowane jak  najszybciej! :D I oczywiście życzymy:
powodzenia

css.php